Vitrin camlarını ayna gibi kullanma "bakıntısı"

Vitrin camlarındaki yansımadan kendinize bakma huyunuz ne alemde çitlenbiklerim?

Benimki en ileri ve rezil seviyede.

Öyle ki, bir bankanın içeriyi göstermeyen aynalı camlarında kendime uzun uzun bakıp saçımı başımı düzeltiyorum.Palyaço gibi hareketler yapıp gülüyorum bile bazen.

İçerde dönen geyikleri bile göze alıyorum yeminnen.

Sizin de var böyle huylanırınız, biliyorum. Anılarınız varsa paylaşın, artistliğin alemi yok.

Not: Gizlilik dışı

• Evet bakarım
    50% (14)69% (11)57% (25)Oy Ver
  • Hayır bakmam
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Çaktırmadan bakarım
    46% (13)31% (5)41% (18)Oy Ver
  • Bakarım ama bakmadığımı söylerim
    4% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
28|31

En İyi Kız Görüşü

• Çok fazla yaparım hatta bir kere camları siyah olan bir bmw nin camına yaklaştm fütursuzca bide rujumu çıkardm sürüyorum adam birdn camı açtı bir çocuk genç baya aynayı da kullanabilirsiniz dedi güldü rezillik :d

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• link o zamanlar 4:03 te aynadan kızı kesiyor sanıyordum :s

1|0
    0|0
  • araba park ederken cok bakarım arkadaki arabaya ne kadar yaklaşmısım diye :))en iyi park sensörüne taş cıkartır :))

1|1
    0|0
  • Her sabah evden cıktıgım da mahalledeki bütün esnafa selam veriyorum :S aslında derdim onlara selam vermek değil :((( Camda kendimi görmek boydan vs :(

2|0
    0|0
  • İçerde oturan adamım ben.

Çok komik oluyorsunuz o zaman..

Zevkle seyrediyoruz..

İyi ki varsınız, yoksa nasıl biterdi o koca mesai..

2|0
    0|0
  • çaktırmadan bakmaya çalışırım :D

1|0
    0|0
  • 2.kez yazıyorm ama ...Bi keresinde ben iş yerinde içerdeyken bir kızın camın önünde durduğunu gördüm azcık yaklaştım (Dışarısı cama yansıdığı için içerisi görüşmüyodu) :D :D Kız burnunu karıştırıyodu..

1|0
    0|0
  • Valla ben çaktırmadan bakıyom,seninde dediğin gibi içeride ya biri varsa diye...çünkü bir keresinde rezil olmuştm :D

1|0
    0|0
  • yürübe kim tutar seni.boş ver içerde kim ne demiş ne alay geçmiş..hiç takma.kadın gibi kadınsın. favorimsin..tutum seni.

1|0
    0|0
  • lisedeyken bir hastanenin önünde dururken hapşırdım cama bakarak burnumu temizledim baya bir karıştırmıştım meğersem içerisi insan kaynıyomus burnuma dikkatli bakearken bisürü kafanın bana baktığını farkettim

2|0
    1|0
  • Yanımdaki kız her dükyanın camında kendine bakıyormuş tabi esnafta kızı motor zannediyo (Burası Türkiye ) Esnafla Karşı karşıya geldik (Nereye bakıyosun sen?) girdim ve fazla uzatmadan o kıza yol verdim.

1|0
    0|0
  • hiç yapmadım öyle bişey emmolu

1|0
    0|0
  • geçen öyle biri vardı yanımda, rezillik sdlkfjsdklfjsdfsd

3|0
    0|0
  • Hiç bakmadım

1|0
    0|0
  • O sorun bendede var yalnız değilsin miço :) Vitrin yansıması benı cok sexapek gosterıyor

1|0
    0|0
  • Evet zaman zaman bakarım ama ben içeriye ve dışarıya çaktırmam :) böylece de işimi güzel güzel görürüm :)

1|0
    0|0
  • En İyisi Ne Biliyomusun Şu Tofaş Şahin Kartal'ların Cam'ları Onlar Yeni Araba'lar Gibi Karartma Cam Teknolojisi İle Üretilmediyi İçin Herşey Baya Açık Açık Gösteriyor Yeni Arabala Öylemi :DD

1|0
    0|0
  • hahah içerdekilerden biri de ben olaydım :D

1|0
    0|0
  • Ne yalan söyliyim saça başa bakıyorum var mı bir dağınıklık diye. Ama sadece geçerken, hiç durmam önünde xd

1|0
    0|0
  • bende bakarım bazen arabaların camından falan da ayna olarak istifade ederim bir keresinde arabnın içi doluymuş ben tabi içerdekine değil de yansımama bakıyorum ama yanlış anlaşılma olasılığım yüksek :D

1|0
    0|0
  • Bence sen kendini cok seviyorusun veya ilgi ceeyi seviyorsun ya da hep tereddutte kaliyorsun su makyajim oldumu sacim ne oldu gibi sen nir psikiyatriye gorun

1|0
    0|0
  • bi kere vitrin camına bakarak sağa doğru yatırmaya çalışıyordum

tezgahtar kız görmüş. içerden cama doğru yaklaşıp ya salak mısın ne yapıyosun sağa doğru değil sola doğru yatırmalısın saçlarını dedi

1|0
    1|1
  • kendini vitrinceki kızlar gibi güzel gissetmekmi ıyy derim

1|0
    0|0
  • özellikle araba camlarına bakmak dahada yaygın

1|0
    0|0
  • Eskiden bana cok oluyordu ama artık olmuyor. çünkü düzeltecek sacım kalmadı artık :)

1|0
    0|0
  • vitrin camlarında değilde araba camlarında iddaa'lıyım, giderim var <3

1|0
    2|0
  • ne kadar saçma ya kadınlar poposuna bakar genelde ayna ya ya da bana bakıyorlarmı diye :D

1|0
    0|0
  • bakmassam yaşayamam

1|0
    0|0
  • Burnuma bakarım...;)))

1|0
    0|0
  • bende senin gibiyim :D yolda yürürken camlara bakarak gidiyorum nıhahaa :)

1|0
    0|0
  • Bakmam yeminnen.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 27

• genelde çaktırmadan bakarım , geçerken göz ucuzla nasıl görünüyorum diye. durup saçımı başımı düzeltmedim hiç. aynam var çantamda genelde ona bakarım

1|0
    0|0
  • Saçlarımı düzeltir rujumu bilem sürerim valla ...

1|1
    0|0
  • hele birde içerdeki adamı görmeyip arabanın camına bakıp başını gözünü düzlerken birden adamın çıkması...çok utanmıştım brother

3|0
    0|0
  • ha ah bir gün yolda araba durmuş bende saçımı düzeltcem eğildim sonra adam camı bir açdı bir koşdum ama çok utandım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2|1
    0|0
  • Ayy her dükkanın, aynalı camlarına bakarım saçımı başmı düzeltirim sonra farkederimki içerdekiler bana bakıyor hemen kafamı eğer bilmiyomuş gibi yaparım. Özellikle bim personel odalarının kapılarına aynalı cam yapmışlar saçımı düzeltip gülüyodum içerden biri çıktı gülerek çok utandım :D

1|0
    0|0
  • bakamam :( utanırım :((

1|0
    0|0
  • cildim pürüzsüz, gözlerim parlak, saçlarım ışıltılı "birde hızlı yürüyorsam havalı", dişlerim bembeyaz , makyajım tam ayar, yürüyüşüm tay gibi ...

GÖZÜKÜYOR BUĞULU CAMDA :P

hayatta es geçmem ;)

1|0
    0|0
  • bunun bir de park halindeki oto camını, saçlarını toplamaya alet ederken içeride mevcut insancıklara yakalanan hatun modeli var ki, o benim. hihihi deyip gülerek selam verip uzaklaşılır

1|0
    0|0
  • Hiç de umursamam o an aynaya ihtiyaç duymuşsam her türlü bakarım :)

1|0
    0|0
    • Arkandanım garfieldım:D

• Çiçeem sen benden zayıfsın arkamda olursan görünmezsin aynada :p

Yaptım mı bu soğuk espriyi ben..Valla yapmışım :)))

• Senin o hamster resmini çeken vatandaş geldi aklıma nedense.

Cam didin, siluet didin :D

Cağnım kızı rezil etmiş :D

1|0
    0|0
    • hahahahahah Allahın kız ruhlusu işte:D

• çok alınıyor ama :) Kız ruhlu değil iyi yetiştirilmiş dememiz lazımmış :D

Ben de "allah seni öyle yaratmış çiçeğim" dedim ahahahaha

• Araba camlarından bakıyorum hatta bir keresinde siyah camlı olduğu için içini göremedim baya sacimi falan düzelttim adam camı açtı gülüyordu :((((

1|0
    0|0
  • bakarım ama geçerken göz ucuyla karşısına geçip saç falan düzeltmem

1|0
    0|0
  • bakarim :)))) sanki kendimi ilk defa goruyormusum gibi :)

1|0
    0|0
  • Acaip ya , bir kere tam saçımı düzeltirken kapı açılmıştı :D rezil olmuştum ya :S :D

1|0
    0|0
  • Ben bakmazsam yansımam beni izliyormuş,o bana bakıyormuş gibi geliyor. Kendimi bakmak zorunda hissediyorum :D

1|0
    0|0
  • arkadasim yanimdaysa ben rahat rahat bakarim :) yalniz bikeresinde araba caminda kendime bakmistim "tipe bak" diyip dil cikamistim bile :) icerde adam varmis rezil olmustum :P

1|0
    0|0
  • Aynen ya vitrin camları olsun, bankanın aynalı camları olsun her yerde bakarım kendime. Araba aynalarina bile bakarim. her gittigim yerde camlara bakarak gecerim. :D

1|0
    0|0
  • bende bazen dükkan boş diye yapıyorum onu güneş yansıyor cama tabi tam göremiyorsun içerisini birde dikkatli bakıyorum içeride insanlarda bana bakıyor

1|0
    0|0
  • simsiyah bir dukkan camina bakiyodum kapali sanmistim dukkan. simsiyahti napiyim:( baktim uzun uzun guldum bakarken icerden dukkan sahibi cikti sonra sanirim, elinde sigarasiyla <3 gulmeye devam ederek ilerledim bende ldkgljkj

1|0
    0|0
  • bnde sürekli bakarım ya. hatta arabaların yanından gecerken camlarındaki yansımama bile bakarımmm :DD

1|0
    0|0
  • Telefonumdaki ekranda kendime bakarim derrrmisim ;D

1|0
    0|0
  • caktrmadan bakarim emmolu.

1|0
    0|0
  • Yaparım ,hızlı yürüyosam bile 2 sn içinde baştan aşağı süzerim kendimi

1|0
    0|0
  • Hep bakıyorum ya aşırı :(

Bazen içeridekiler farkediyor

1|0
    0|0
  • hiççç bakmam

1|0
    0|0
  • Çaktırmadan bakarım

0|0
    0|0
  • Araba camları veya otobüs metro tranvay camlarıda olabilir ama uzun uzun kendime bakıp üstümü saçımı falan düzeltmem. Sadece bir bakış atarım.

1|0
    1|0
Yükleniyor...