Çocuğunuzu mu seçersiniz babanızı mı seçersiniz?

Bir uçurumun başındasınız önünüzde iki kişi var biri öz kendi canınızdan kanınızdan çok sevdiğiniz çocuğunuz diğeri de babanız ikisinden birini kurtarmak için diğerini atmak zorundasınız babanızı mı aşağı itersiniz yok öz kendi canınızdan kanınızdan çocuğunuzu mu hangisini itersiniz ?

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• en iyi çözüm hep birlikte ölmek

böyle bir tercih olamaaz

0|0
    0|0
    • Toplu intihar? :( olmaz ben çekilirdim aradan ;) yaşasın dedesiyle ;)

• aynen :D neyse napıon bakalım ;) keyifler yerinde mi yoksa sana uğradığı yok mu? :( :D

• Havasıcak değil o kadar yaa kızmaz :P :D dur ben bir soru sorayım da oraya gel :D

Kızlar Ne Diyor 9

• Bu durum yasanmicagina göre ama zor durumda iki kisi var, biri babam biri çocuğum derses, babam büyük hayatını bir şekil elline alır. Bu durumda çocuğum

0|0
    0|0
  • kocamda bana hep der ki bir aslan geldi cocugunu mu kocanimi yiyim derse ne dersin der :DDD aklima o geldi manyak adam ya :DD senin soruna cevapim ikisinde kurtarmaya calisrken 3 umuzde duseriz adalet yerini bul,mus olur :D

1|0
    0|0
  • çocuğumu.

şimdi annemle babamı düşündüm, aynı durumda beni seçerlerdi. canlarım bemim yaf <3

0|0
    0|0
  • Böyle canice bir karar veremem ömür boyu vicdan azabı çekerim ikisini de kurtarmam kendimide atarım ücümüz birlikte ölürüz

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir soruu

kocamı atarım babamla çocuğum bana kalsın.

0|1
    0|0
  • Ben öleyim olmaz mı

0|0
    0|0
  • O çıkmaza girmeyeyim kendim atlarım.

0|1
    0|0
  • ben seçim yapacağıma kendim uçurumdan atlarım . böyle bir seçimi kim yapabilir ki?

0|0
    0|0
  • Ben de atlarım namıssızım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

Yükleniyor...