Sağlıklı kas kaybetmek?

bir aralar çok kiloluydum. Kiloyu vermek için kas yaptım fakat kaslı bir kız olmak da güzel değil. Kas verirsem kaslarım yağa dönüşür mü ve bunun sağlıklı bir yolu varmı? Lütfen acil yardım

0|1
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• kaslar yağa dönüşür, yağlar da suya dönüşür sonra tuvalete çıktıkça suyu atıp kilo verirsin ben bu taktikle 18 kg verdim, önce kas yaptım baya sonra çalışmayı bıraktım onlar yağa döndü sonra onların suya dönüşmesini istedim onu da başardım şimdi işedikçe zayıflıyorum

0|0
    0|0
    • Daha fazla tuvalete çıkmak için bişeye çabaladınmı

• yav kıyamam sana ben orda makara yaptım bu yazdığım gibi bir şey olması mümkün değil tabii ki, bu iyi niyetinden dolayı sana yardımcı olayım, birincisi kaslar yağa suya havaya ateşe hiçbişeye dönüşmez onlar da aynı şekilde kasa dönüşmez elbette, kaslı oldum diyorsun da zaten cinsiyetin gereği çok kaslı olman mümkün değil, diyetle zayıflarsan ve protein alımını azaltırsan kasların daha da küçülecektir ama bu sağlıklı bir olay değil tavsiye etmiyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• Soruyu anlamadim

0|0
    0|0
    • Yağlarımı kas yaptım. Ama kızdada kas fazla güzel durmuyor. Six pack le denize de girmek istemiyorum. Sağlıklj bir şekilde kas kaybedilebilir mi? Edilirse nasıl edilir?

• Yaglari kas yapmak diye bir sey yok o bir dumen yani yag yakmak var ama yag kasa cevripmez

• Six pack sevmiyorum çok hareket yaptığımdan kas yaparken yağ yaktım yani o yüzden istiyorum

Kızlar Ne Diyor 2

• Kaslarin yaga donusme gibi bir durumu yoktur. Bunlar vucudun farklı hormonlari tarafindan salgilanir.

0|0
    0|0
  • Spor yapma onkar kendi erir zaten sen spor yapmayınca

0|0
    0|0
Yükleniyor...