Türkiye'nin en abartılan en gereksiz değer verilen isimleri kimler ?

Ülkede o kadar büyük bir çöp yığını var ki.. Yetenekli ve gerçekten işini iyi yapan insanlar varken bu isimler saçma sapan şekilde ortalığı işgal ediyorlar.. benimkiler: acun ılıcalı , hülya avşar , demet akalın , serdar ortaç ... offf o kadar çok var ki siz ne diyorsunuz ?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek sanatçılar albüm çıkarıyor kimsenin alası yok , ama heryerde saçma sapan sözler aynı melodileri çalan paparazzi gereksizleri dolanıyor , hepsi bizim suçumuz ...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Başlığındaki isimlere tamamen katılıyorum emmolu, 5'leyip gdiyorum. Yukardaki isimler, hele Hülyayla acun tam bir pezemeng yeminnen yüz karaları.

0|2
    0|0
  • Bülen Ersoy kesinlikle

2|2
    0|1
    • Gereksiz mi? Abi saçmalayın ya? Kadın sanat okuyor.

• sesine sözüm yok en güçlü seslerden ama karakterini,davranışlarını,saygızlığını diyorum

• Popüler kültürün dayattığı kişiler. abartısız tv de izlediğiniz öyle ya da böyle ünlü olmuş şahısların %70 i halka zorunlu dayatılıyo ee halkımızda yetenekten kültürden bir haber olduğu için yiyo tabi arz talep meselesi bir yerde.

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum. hadise de var. bülent ersoyu günahım kadar sevmem ancak sesi gercekten güzel ve güçlü. bence yeni yetme coğu pop sanatcısına bin basar. ses yönünden

0|0
    0|0
  • İşi ile gündemde olmayanlar.Ve magazinde sırıtık tipler

0|0
    0|0
  • bülent ersoy

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bülent ağabeye çok deger veriyorlar :(

1|3
    1|0
  • Arto ajdar survivor taner gibi mallıklarıyla parlayan sonra sönen ve bunları adam yerine koyan kişilere çok gıcık olyorum

1|1
    0|0
  • Söylediklerin e katılıyorum. Biraz bende ekleyim Hayko Cepkin, hakan Akkaya, daha doğrusu bana hersey yakışır.

Esra Erol, müge Anlı vs. Vs. Daha çok

0|0
    0|0
  • Magazinin ekserisi gereksiz değil mi ? Bütün şarkıcıları gereksiz buluyorum ben.

0|0
    0|0
  • Saydıkların Acun haricinde doğru.

0|0
    0|0
  • Hülya avşar

0|0
    0|0
Yükleniyor...