Kızlar evlendiğinizde eşinizin soyadını alacak mısınız? Yoksa kendi soyadınızı da kullanacak mısınız?

Erkekler, eşiniz sizin soyadınızı istemezse tepkiniz nasıl olur?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• Evlenirken kendi soyadımı da kullanmak istedim ama zaten iki ismim var ve evlenmeden önceki soyismim 9 harfli yeterince uzundu birde eşimin soyismi eklenince brezilyalı futbolcu ismi gibi oldu vazgeçtim :))

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• eşimin soyadını aldım kendi soyadımı ilk etapta kullanmak istedim ama eşim istemedi bende saygı duydum ısrar etmedim.. iki soyadı uzun olacaktı çoğu yerde sıkıntı yaratıyor iyi ki almamışım dedim.

1|1
    0|0
  • Bence kadın herşeyiyle erkeğine ait olmalı. Buna soyadı da dahil

0|2
    0|0
  • allah nsaip ederse almayı düşünüyorum

1|2
    0|0
  • boyle bı hakkımız var mıben ıstemıyorum eşimin soyadını o zman

0|1
    0|1
  • Evlenirsem alırım tabiki de... :)

0|1
    0|0
  • Ben alırım .Hayat birleştiriyoruz sonuçta.

0|1
    0|0
  • Eşimin soyadını alırım .

1|0
    0|0
  • her ihtimalde bir erkeğin soyadını alacaksam farketmez babam ya da kocam olması.

0|0
    0|0
  • Sıkıntı değil, eşiminkini de alırım emmolu.

0|0
    0|0
  • tabiki onun kini alıcam cünki artık ben onun helali olucam onun ailesiyle akrabalarıyla yasıycam niye almim ki almak istemeyen sacmalık eder ve hiç bir erkek de izin wermez buna

0|0
    0|1
  • Onun soyadı benimkinden daha kısa ve güzelse onunkini seve seve alırım :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• istedı allahtan sıkıntı olmadı

0|1
    0|0
  • Almalı bencede... Almasada şöyle de olabilir diyelimki benim soyadım kıllı eşimin bacak soy ismi kıllıbacak olsun :D

1|0
    0|0
  • Sadece kendi soyadını kullanma gibi bir hak varsa bu tam bir saçmalık olur. Kim kimin karısı belli olmaz .)

0|0
    0|0
  • benim sevgilim hem kendininkini hem benimkini kullanmak istiyo. tamam dedim benim için böyle şeyler sorun değil de ailem nası bakar bilemiyorum

1|1
    0|0
  • soy adımla degil benımle evli :D

0|0
    0|0
  • eşinin soyadını istememek gibi bir durum olmaz. kendi soyadını da kullanmak istiyordur ama mevcut kanunlara göre artık mümkün değil

0|0
    0|0
  • Almazsa benide unutsun net ve açık.!

0|0
    0|0
Yükleniyor...