Mekik Çekmek Ne İşe Yarar Arkadaşlar?

Mekik çekmek ne işe yarar arkadaşlar.Özellikle göbeği olmayan birisi neden mekik çeker? Spordan anlayan birisi bana yardımcı olabilirmi?

0|0
214

En İyi Erkek Görüşü

• adama bir bakıyorsun göbek önden yürüyor. mekik çekerken yakaladım. dedim ne yapıyorsun sen mekik çekiyorum dedi. neden bunu yapıyorsun dedim göbeğimi eritmek için diyor. dedim mekik göbek eritmez sen önce bir o göbeği erit ondan sonra mekik çek. mekik çekmek kasları parçalar ve ortaya çıkarır tabi göbek yağınız yoksa

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Karnını sertlestirmek için kas yapmak için

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• Karın kası yapmak için yapıyordur

0|0
    0|0
  • yıllardır bir şehir efsanesi var ama çözemedim mekik karın antremanlarında en çöp harekettir bir sürü bilimsel makale okudum türkçe olsun ingilizce olsun omurgayı beter etmekten başka bir işe yaramıyor Denenmiştir neden diye sorma yapacakların şunlar ; leg raise , incline sit up , crunch

0|0
    0|0
  • bel ve karın kaslarını çeliştirir tabi doğru çekiyosan yoksa bele ve booynua cok yük biner ve fıtık olursun

0|0
    0|0
  • karın kası icin

0|0
    0|0
  • Karin kasi yani baklavalari çıkartır

0|0
    0|0
  • Sekerli baklavalar için qwe

0|0
    0|0
  • Sert oldun diye karın kasları

0|0
    0|0
  • Karın kasları belirginleşsin diye :) Baklavayı kızlar seviyor diye :)

0|0
    0|0
    • Peki kızda nasıl durur karin kasi

• Walla zevk meselesi ama ben aşırıya kaçılmadığı sürece hoş durduğuna inananlardanım :)

• kaın kasların sertlesır yaglar erır

0|0
    0|0
  • Karın kası yapar

0|0
    0|0
  • Karın kası yapmak için çekiyor olabilir.

0|0
    0|0
  • Karın kasların gelişir sağlıklı bir şekilde yaşama devam edersin fit olursun ;)

0|0
    0|0
  • gülmekten yazamadım bile

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Mekik bel inceltme, alt karin ve ust karin bolgesinde yag yakimi icin yapilir. Eger ki yag olmadigi halde devam ederlerse, bu durum kas yapmaya ve karin kaslarini sertlestirip guclendirmek içindir

0|0
    0|0
Yükleniyor...