Fenerbahçe ve braga maçı ne olur?

ben beşiktaşlıyım o yüzden başarı diliyorum fenere çünkü avrupa kafayı verdimi lig bize kalır bir bakıma

0|0
3|25

En İyi Erkek Görüşü

• Tabikide Braga destekliyorum elin gavur ve şikeci takımını destekleyecek değilim :D
    Başarılar BRAGA!!!

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Beşiktaş ligde de bir şey yapamaz 10 hafta var zorlanır ve yorulur. Braga maçı kesinlikle bizim! #Fenerbahçe

1|0
    0|0
  • fener 2-0 alır

1|0
    0|0
  • Aksama göreceğiz

1|0
    0|0
  • bende beşiktaşlıyım galatasaray uefa kupasını aldığında çok sevinmiştim ama cinconlar pişman ettiler sağolsunlar aynı karakter fenerlilerdede var finale kadar gelip kaybetsinler :D

1|1
    0|0
  • 2-2.

1|0
    0|0
  • Öncelikle Beşiktaş yazarken B harfini büyük yazman lazım ikinci olarak Beşiktaşlıyım diyosun profiline gs logosu var nasıl oluyor bu iş?

0|0
    0|0
  • iki 0 berabere :D

1|0
    0|0
  • Fenerin teknik direktörünün portekizli olması bir avantaj ancak portekiz takımları sistem takımları
    her sene avrupa kupalarında var olan ceyrek final gören takımlar..
    Fenerin işi zor.. maç doksan dakika gönlüm kazanmasından yana

0|0
    0|0
  • Karşılıklı gol var oynadım , gazozumu yudumluyorum

0|0
    0|0
  • Fener yener inşallah :D

1|0
    0|0
  • 3-1 fener alır.

1|0
    0|0
  • Şu zihniyetten bir kurtulun artık. Neymiş avrupa da oynarsa lig beşiktaşa kalırmış. Ülke olarak bu yüzden başarılı olamıyoruz zaten. Fenerbahçe şu anda 3 kulvarda başarılı bir şekilde mücadele ediyor. Senin takımının kapasitesi tek kulvarlıksa ona bir şey diyemem.

0|0
    0|0
  • icimden bir ses fener yenilir diyo. genelde de tutar tahminlerim. hayırlısı tabi

1|0
    0|0
  • Yenilsin ezikler deplasman olarak trübünde yerimi alcaz aksama

1|1
    0|0
  • İnsallah yener braga

1|0
    0|0
  • bugün günlerde ßRAGA haydi Aslanlarim
    Rumlari destekleyecek değiliz ya tabii ki Portekizlileri destekliyeceğiz :D

0|1
    0|0
  • fener ya 2-0 alacak ya da gollü beraberlik bekliyorum ligdede şampiyon olacaz pembe -.-

0|0
    0|0
  • Biz büyük bir takımız 3 kupada da güzel başarılara imza atacağız inşallah👍🏻

0|0
    0|0
  • 2-0 fener alır bence

0|0
    0|0
  • Aynen braga bile Fener'den daha iyidir sikebahceyi destekliyecegime onları desteklerim..

0|0
    0|0
  • fener kadiköyde işi bitirir :D

0|0
    0|0
  • ne zaman

0|0
    0|0
  • fener alır galiba

0|0
    0|0
  • sen beşiktaşlısın ama profilde galatasaray resmi. seçilen eig düşündürücü. 2-0 fenerbahçe kazanır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir önceki UEFA maçında olanlar ortadayken tabi ki Braga'nın galip gelmesini istiyorum. Fb nin kafayı lige vermesine gerek yok mahmut uslu iki sallar hakemlere ekranlardan maçlar kucakta zaten.

0|0
    0|0
  • Kasımpaşa yı destekliyor olsamda bir maçlığına fenerli olmaktan bişe olmaz =) Başarılar fener

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe 💙💟

0|0
    0|0
Yükleniyor...