Kahvaltıda yapılan ufak kaçamaklar?

şimdi diyelim ki sabah proteinden zengin bir kahvaltı yaptını yumurta, süt vs yiyip içtiniz. ama yanında biraz Nutella ve sucuk da yediniz. ama öğlen gidip 2 saat fitness yaptınız. haftada 3-4 gün spor yapan birinin kahvaltıda kaçamaklar yapması hedefine ulaşmasını çok engeller mi?
not: karın kası istiyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu iş çok spor yapma ile ilgili değil. Bu iş ne kadar çalışırsan o kadar iyi olursun değil. Ali gibi yiyip arnold gibi görünemezsin. Yapın kaçamağınızı bu mental anlamda bir ihtiyaç yoksa soğursunuz zaten. Düzeniniz olsun makrosu mikrosu karbonhidratı proteini en temiz şekilde almaya çalışın. Yeterki bir sisteme otutturun. Ben ayda bir yaparım onuda en temiz şekilde yaparım ki o bile olumsuz etkiliyor vücudumu hissediyorum vücut uyanıyor farklı tepkiler veriyor. Bu senin vücudun biz bilemeyiz, hedefin nedir onuda bilmiyorum.

1|1
    0|0
    • nutellayı 3 çay kaşığı falan yedim, sucukta üç tane. zayıflamak değil de kasların görünür olması için yağ oranını düşürmek istiyorum. aslında epey zayıfım da bildiğiniz üzere kasları göstermekle zayıf olmak çok ayrı şeyler bunun için çok uğraşıyorum. ama bazen böyle kaçıyor işte ://

• Çok fazla abartmadığın sürece pek bir sıkıntı kalmayacaktır günde bir kaç kaşıktan. Nasıl olsa Natural vücut geliştirme yarışmasına katılmıyorsun :D ama düzenli bir şekilde sistemini oturtunca , ve şeker alımını azaltacaksın zaten ister istemez soğuyacaksın. Açıkcası ben şeker alımımı günde 5-10 gr arasında tutuyorum ve şeker artık benim için bir hiç :D , sende alışırsın merak etme. Bol şans :))

• çok teşekkürler, sana da bol şans :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Sporun yüzde 70 i beslenmeye bağlıdır. O yüzden yediğine içtiğine dikkat et, şekerli şeylerden uzak dur

1|0
    0|0
    • nutellayı 3 çay kaşığı falan yedim, sucukta üç tane. zayıflamak değil de kasların görünür olması için yağ oranını düşürmek istiyorum. aslında epey zayıfım da bildiğiniz üzere kasları göstermekle zayıf olmak çok ayrı şeyler bunun için çok uğraşıyorum. ama bazen böyle kaçıyor işte ://

• zayıflamak istiyorsan dikkat etmek zorundasın. Nutella ve sucuk dan 400 kalori aldığını sayarsak ki zaten sporda bu kadar yakıyorsun :) Dikkat et.

1|0
    0|0
    • nutellayı 3 çay kaşığı falan yedim, sucukta üç tane. zayıflamak değil de kasların görünür olması için yağ oranını düşürmek istiyorum. ama bazen böyle kaçıyor işte ://

• Bişey olmaz kanka hiçbir zaman yedim diyet artık bozuldu olmaz

1|0
    0|0
  • Nutella bal reçel pekmez kuruyemiş meşrubat şerbetli tatlılar vs hiçbiri olmayacak hayatında cicim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• nutella az bişey olur ama sucuk yeme bence

1|0
    0|0
  • Dikkat etmek gerekir

0|0
    0|0
Yükleniyor...