Fenerbahçe stadının tam ortasına Galatasaray bayrağı diken “Ulubatlı”Lakaplı Tenik Adam..

Fenerbahçe stadının tam ortasına Galatasaray bayrağı diken “Ulubatlı” lakaplı teknik adam kimdir?

Cevabını biliyorum eğlencesine sorulmuş bir sorudur.. :)

link İzledikçe gururlanıyorum yeminle..

• Fatih Terim
    17% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
  • Mircea Lucescu
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Derwall
    0% (0)7% (1)5% (1)Oy Ver
  • Graham Sounnes
    83% (5)93% (14)90% (19)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• sorunun amacı öğrenmekten çok hava atma gibi olmuş :)

1|1
    0|0
  • Bildiğin gibi Graham Souness dişi aslan:)

1|0
    0|1
  • bu aradan kaç yıl geçti haka kendilerini bu şekilde avutuyorlar büyük takımlar kendilerini bu tür olaylarla avutmazlar

1|1
    0|0
  • çoluk çocuk işleri

1|2
    0|1
  • Yılmaz vural

0|2
    0|0
  • oda bişeymi bizim rambo okan olimpiyat stadında 70 bin gslinin önünde stadın ortasına fener bayragı dikip bıçagı çekti birtane gsli yiyip inemedi aşşagı D:D.

0|1
    1|2
    • Biz zafer kazanıp bayrağı diktik. O meczup ne zafer kazanmışta dikmiş bayrağı? İpini koparıp sahaya dalanları muhatap almayız biz. :P

• yiyip niye aşşagı inemediniz :DD.

• neden durup dururken ceza alalım :) gerçi siz alışkınsınız 3 maçta bir ceza alıyorsunuz ama biz öyle değiliz işte takımımızı düşünüyoruz :)

• sounnes unutulurmu

1|1
    0|1
  • Ulubatlı Sounesss :D

1|0
    0|1
  • 132 desibel hala rekor bizde megafonla değil yürekle Tek büyük sevda Beşikt'AŞK

1|0
    0|1
  • Bu bir şey değil de, G.Saray'ın Saraçoğlu'nda şampiyonluk kutlaması, Fenerliler açısından çok ciddi bir psikolojik yıkım.

0|2
    0|1
  • yıl olmuş 2013, milenyumu 13 sollamışız hala bunlarla avunmalar:D tebrikler:D

0|1
    0|1
    • Okuman yok mu arkadaşım eğlencesine sordum yazıyo orda..

• :D her yazdığım yazının altına ben de eğlencesine yazıyorum diye dipnot mu düşelim:D bir kere milenyumu 13 sollamışız diye bişe olmaz, şuna 5 var, 10 var gibi tabirler kullanılır. ordan çakarsın diye düşünmüştüm ama neyse:D

• aynen kochalil büyük takımlar kendilerini bu şekilde avutmaması lazımbideeğlencesine denmez mi o zaman gsye laf atsın sonunda eğlencesine desin bunlar çok ayıp şeyler

• D den baska dıenı fururum

0|1
    0|1
  • yalnız Fenerliler sevmez bu olayı bak polemik kavga çıkabilir burda :)

0|2
    0|0
    • Ben olsam bende sevmezdm valla :)

Cvp vermem polemige giremem kmseyle...

• iyiki Beşiktaşlıyım yavv :D bizim takımımız böyle olaylara karışmaz :D

• sounnes

0|0
    0|0
  • Kedicikler kendinizi ancak böyle avutursunuz işte .

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• ayıp etmiş...

0|2
    0|0
  • tabiki sounnestir canım :)

1|0
    0|0
  • tabiki Sounnes :)

2|0
    0|2
  • Biz Ge SE yiz dünya takımıyız diyorsunuz hala FB derdinde ve bu saçmalıklar mı övünüp gurulanıyorsunuz peh poeh peh.

0|0
    2|0
  • açık söyleyeyim ben de koyu bir GS liyim ama o olaydan gurur degil resmen utanç duyuyorum. orada yapılan hareket tam bir terbiyesizlikti ve biz Gs YE HİÇ YAKIŞMADI

0|1
    0|0
  • ben bilmiyorum kim o :D

0|2
    0|0
  • Bilmeyen var mıdır ki..''Graham Sounnes''

0|1
    0|1
  • Tanımam hiç birini esoş..

D dedim

0|0
    0|1