Aklınıza geldiğinde gülümseten anılarınız?

bu anınızı kimle ve nerede yaşadınız? :) aklınıza geldiği zaman neden gülümsetiyor?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Orta okulda erkekler tuvaletinde biri kakasıyla duvara seni seviyorum özge yazmıştı. Çok harika.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bi arkadaşımla düğüne gidiyoruz diye kınaya gitmişiz içeri girdik 5 dakka oturduk.baktık hiç erkek yok bir tebessüm edip çıktık fark edince utandık tabii napalım ortam iyiydi aslında yaa kalsabilseydik keşke:))

0|0
    0|0
  • bir gecede çok içmiştim bir kadını pis kesmişim masadan kalktığımda önümde koca bir şişilik.aayy rezil olmuştum:)

0|1
    0|0
  • dolmuşa binip sonradan cebimde para olmayı paranın bir önceki pantolanda kalışı dolmuşçunun beni aşşagıya indirmesi şimdi bile komik:))))))))))

0|0
    0|0
  • her günüm gülümseten bir anı, hangisini anlatayım ...

0|0
    0|0
  • ilk aşkımı ilk gördügüm an

0|0
    0|0
  • Nedense bütün anılarım hüzün veriyor bana.

0|0
    0|0
  • aklıma geldikçe gülümseten çok anılarım var

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Gaziantepspor maçında kuzenle üstümüzde antep formaları ve atkılarıyla yanlışlıkla ultraslan tribüne girdigimiz günü hiç unutmam ve aklıma geldikçe gülerm nasıl böle bişi yaptıgımza:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Alanya'da güneşlenirken bi' anım geldi aklıma ve gülümsedim. Güzeldi o günler, özlemini çekiyorum :)

0|0
    0|0
  • Ergenlikte kuzenimle tel.sapıklıgı yaparken aynı koğuştan 2 ayrı askerin numarasını uydurabilmemiz beni hep gülümsetir:)

1|0
    0|0
  • ben hep gülen biriyim gülmek içi aklıma anı gelmesini beklemem onu ben oluştururum

0|0
    0|0
    • aklınıza gelnce gülümseten dedim insnlar gülmsemek için anlara ihtyç duymz zatn

Yükleniyor...