Iki sevgili arasında kaldınızmı

selam arkadaşlar eski sevgilinizle severek ayrılmak zorunda kaldınız ve aradan yıllar sonra sevgiliniz sizi tekrar aradı ama siz artık evlisiniz bu gibi durumda eski sevgilinize nasıl davranırsınız yorumlarınızı merakla bekliyorum arkadaşlar ...

Güncellemeler:
ama ben onunla tekrar birleşmekten bahsetmedim nasıl bir yol izlenmeli nasıl davranılmalı geçmiş geçmişte kaldı zaten

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Adı üzerinde eski sevgili. Yapacağım tekşey evli olduğumu, onun geçmişte kaldığını söylemek olur.

0|0
    0|0
    • yani hiç konuşmamalımı

• şeytan yanıltmayı sever

• Evet o yüzden şeytanı uzak tutmak gerekir.

Kızlar Ne Diyor 5

• Hmmm zor bir durum ya...Allah kimsenin basina böyle bir olay vermesin bence...ama eger evliysen diger kadina hic bir sekilde görüsemiyecegini söylemen en dogrusu. Yani karina hissettirmeden eski sevgilini uygun bir dilde reddedeceksin bence...

0|0
    0|0
    • haklısınız ama bazen bogaz düyyüm oluyor ve cumle kuramıyorsun hiç başına geldimi

• yok ya ben evli degilim ama eski sevgilim ona dönmemi cok istedi fakat ben evli olmadigim halde onu gecmiste birakmayi tercih ettim!

• ama severek ayrılmanın acısı farklı umaraım kimse yaşamaz . zor karar olur insnlar için

• allaha hamd olsun kalamdım umarım kalmmda kimse de kalmasın :D

0|1
    0|0
  • ya doğru olan şudur evli isen unutmalısın geçmişi onu yok unutamıyorsan gecen gündüzün o ise eşine boynuz takacağına boşan git onunla yaşa en azından ben öyle yapardım

0|0
    0|0
    • ama mutlu bir evlilik bir de çocun varsa mızmızzzz:)

• canım MUTLU kelimesi gerçekten varsa eski sevgili pekte etkilemez insanı

• Yapacağın şey belli... Ona uygun bir dille evli olduğunu geçmişi unutmak gerektiğini söyliceksin...

0|0
    0|0
  • evli oldugunu ve onu unuttugunu solemelısın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• evlilik deyip geçme o saatten sonra o benden ben ondan ne bekleye bilirim

beni arama ben evliyim sana hayatında bol şans dilerim allaha emanat ol der onu tamamen silerdim

0|0
    0|0
  • sen ne terbiyesiz bir adamsın ya tan kendinden utan

ulan hiç mi yaşanmışlıklara geçmişe saygın yok

eski sevgilin aramış belli bir bi ihtiyacı var

yardım et .karşıla. gider ihtiyacını be adam

ayıp sana ayıp

0|0
    0|0
  • eger eşine aşıksan seviyorsan bu duruma sıcak bakmam ben olsam bu durumda eşime yamuk yapamam delikanlılıga sıgmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...