Böyle bir ayakkabı nasıl kombinlenir?

gece dışarı çıkarken aşırı özel bir gece değil ama düğün gibi bir organizasyon değil sizce nasıl kombinlenmeli pantolon elbise nasıl olmalı ?

link

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Özel davetlere git bununla. dügün olur

0|0
    0|0
  • bu tip birşey olabilir... link

0|0
    0|0
    • çok güzel elbiseymiş sağol

• koyu lacivert blazer , açık mavi yatay çizgili tişört , sarı renkte bir kolye veya açık sarı siyah karışık bir şal , düz beyaz bir dar paça kot ile olay tamamdır bence :)

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • yanlış yere mi linki attın kardeş başka birşey demek istediysen anlayamadım çünkü

• aaa başınıza yorum yazmak zorundasınız diye silah mı dayıyolar 4 te :)

• maksat muhabbet

• beyaz pantolon mavi ceket altın sarısı çanta

0|0
    0|0
    • teşekkürler bencede beyaz pantolonla güzel durur gibi

• valla o değilde onunla nasıl yürüyonuz siz yaa :) onunla yürüme azminize hayranım :D

0|0
    0|0
    • yürüyorum o konuda sıkıntı yok :D

• sevinir tabi sevinmez mi en iyi hediye bence ayakkabı ya da çantadır

• okey teşekkürler :) bu arada aradığın cevabı da vermedim ya neyse artık bir kız gelir yardımcı olur birazdan :)

Kızlar Ne Diyor 5

• ayakkabı çok gösterişli olduğu için;sade siyah ve yaşınıza uygun şık bir elbise,altın rengi aksesuarlar,ve siyah eğer bulabilirseniz,sarı renk detayları olan bir çanta ile;hem ayakkabınıza gereken dikkati çekmiş olursunuz,hemde kibar bir görüntü elde edersiniz.güle güle kullanın...

0|0
    0|0
    • ayrıntılı yorumunuz için çook çok teşekkürler :)

• leopar desen mini elbiseyle üstüne de beyaz fötr şapka yanına da bol taşlı bilezik taş gibi olursun hadi bakalım

0|1
    0|0
  • ayakkabıya göre kombin yapmak saçmalık zaten oraya değinmiyorum ayakkabıda komik duruyo assolist ayakkabı gibi bizimle deyilsin

0|0
    0|0
    • sen kezban style giyiniyosun herhalde :D

• altın sarısı bence en güzel zümrüt yeşili bir elbiseyle kendini gösterir. zaten çok parıltılı o yüzden desensiz abartısız bir elbise olmalı pantolon altı için fazla abartılı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
    • bende aldığımda yeşil elbiseyle giymiştim aslında ama şimdi daha sade bir yer için kombinlemeye çalışıyorum teşekkürler

• selena gomez gıbı sıyah elbıse ve altın çantayla güzel olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...