Hiç erkekler hakkında dedikodu çıkarıyor musunuz ?

Örneğin, yakışıklı bir adama argo tabiriyle kuyruk salladınız yüz vermedi, cilve yaptınız umursamadı en güçlü silahlarınızı kullandınız sınırları zorladınız adam istemedi. Bu durumda bu çocuk eşcinsel diye söylenti yayar mısınız ? Bu erkeklerin kadınlardan çektiği nedir ?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadı n bukadar mı aşağılar kendini 2 dakkada elde edemeyeceğim adam yok diyerek kadınlarımız nereye gidiyyor arkadaş ahlaka bak yazık çok yazık :S

1|1
    1|0
    • Bırak muhatap olma şu ergenle yahu, millete tipsiz diyor kendisi sivilceli birşeydir bunun :D

• Adriana Lima olsa ... mez bu zaten düşman başına :S

• daha cevaba ne yazdığının farkında değil cevabı kaşarlık karşılığı imamlık alakaya bak cevaba bak bedduaya bak zaten hep ana bacı sürerler ortaya :) okuyosa görsün ben yatimim ne annem ne babam ne kardeşim var Allah adıyla vurmaya devam etsin :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu zamana kadar çıkarmadım bundan sonrada çıkarmam galiba.Cevap hayır :)

0|0
    0|0
  • Kalkıp bir erkeğe yazdığın davranışlarda bulunmam ayrıca dedikoduda yapmam öyle :)

0|0
    0|0
  • Nasreddin Hocanın karısı ne demiş...bey bey ben cilve milve bilmem ama istersen bir tane osurayım.

2|0
    0|0
  • siz kimsiniz be iki daklıksınız elde edemiceğim bitane adam yok ne dedikodu çıkarıcam onu burdaki reddedilenler yapar .tipsizler

2|0
    3|2
    • ona elde edemeyeceğim değil yatamayacağım de sabahta komidindeki parayı hak edersin işte ;:)

• sen ki bu söylediklerini yaşa inşallah

• lan ne gerizekalı insanlar var "siz kimsiniz be iki daklıksınız elde edemiceğim bitane adam yok ne dedikodu çıkarıcam onu burdaki reddedilenler yapar .tipsizler" bu sözler senin değil mi? ee bu sözler seninse beyaz zarfın içindekide senin ;)

Erkekler Ne Diyor 2

• Çıkartanlar var. Benim hakkımda da tanıdığım hakkında da dedikodu çıkartılmıştı. Tabi bu dedikodular gay olmakla alakalı değil :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yaparlar , gençler yapar olgunları bilmemde

0|0
    0|0
Yükleniyor...