Sevgilinizi sümüğünü yerken görseniz ne yapardınız?

Bugün kendi kendime sordum böyle bişy görsem naprdm die ama tam karar veremedm bir daha öpüşmezdm o kesnde :)

Güncellemeler:
Benim sorduğum sorudan daha iğrenç cevaplar var lan bildiğin :)

0|0
10|35

En İyi Erkek Görüşü

• allah belanı versin derim

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• sen bok becegini kendine nik oolarak niçin seçtin diye sordugumda özel bir hatıram var demiştin yanımıyorsam bok böceginden bile hoşlandıysan onada alışırsın

1|1
    1|0
  • Tuhaf bir soru.Cevap ta bulamıyorum.:).Şöyle cevap vereyim.Cevap yok.Ama biraz midem bulandı.

1|0
    0|0
  • Zeka yaşını ölçtürürdüm. :D

Çinliler, Japonlar da canlı balık yiyorlar, o n'olucak? Miden kaldırmıyorsa izleme. :) link

0|0
    1|0
  • kişiler seni eleştirince hemen atağa geçmişsin...bir soru sordun her cevaba hazır olmalısın ...adam senin nikinede laf atar sorduğun soru ile dalgada geçer...senin olgunluğun bunlara vereceğin tepkidir...

ha soruna gelince ben normal hayatta o kadar temiz ve titiz bir adamımdır ki o dediğini yapmayı aklına bile getireremez.Ha getirdi mi dünya güzeli olsa fişi çekerim

0|0
    1|0
    • ne atağı pardon ?

• svkjbfvmsdlgb fncmo<şjb cşfjmxklvbvgfkjfxönjgdj

• bir daha öpüşmezdim mi bir daha görüşmezdim bile :D:D:D

1|0
    0|0
    • ne yapcğma sonra karar verirdm ilk gördğmde napblrm ki bşka :)ben utanm onun yerine beeeğğ

• Bi peçete uzatır al bunun arasına sar sarma diye ye ve bir daha dudaklarının gölgesi bile değmesin tenime derim xD

1|0
    0|0
  • Bu saatte bu tarz hayaller alkıslıyorum :)

1|0
    0|0
  • nick e bak sorduğu soruya bak:)) bence soruyu yanlış sormuşsun kendine soru sevgilimle ben işemeli sıçöalı fantazi yapsak nasıl olur olacaktı...

0|1
    1|0
  • ,

Yokki :D

2|0
    1|0
  • Bende kıçımdan bir parça kaka çıkarır bunuda ye derdim herlde ne blim amk kusardım heralde :D

1|0
    0|0
  • sevidğimin sümüğünü yerim de kendi yemesini pek iyi bulmazdım :)dfsfsdf

1|0
    0|0
    • ismin bokböceği sevgilnin boku..yla püsürüyle mutlu ola allehemm :)

• Profil resmine baktım da senin sevgilinden öyle bir şey beklenir :)

1|0
    0|0
  • laa gettt sen önce taharet almasını öğrende ondan sonra yemek yapıp ye veya yedir..şimdi senın tırnaklarında uzundur...sonra tuvalete gidiyorsun...hadi el ile temizliğini yaptın diyelim ya tırnaklarının arasındaki necaseti nasıl hallediyorsun...sonra onunla yemek yapıyor...

0|0
    0|0
  • sevgilini cok seviyorsan ... senin yanında sümüğünü yediyse... seninde kendi sümüğünü yemen lasım ... hatta karşılıklı sümüklerinizi deiştirmeniz lasım :)

en koyusundan hemde :)

0|0
    0|0
  • Beni böyle sev

0|0
    0|0
  • profesyonel yardım almasını sağlardım gibi ağırbaş site menzubu cevabı mı yazayım bacı?

portakalı soydum hımına gollum bunla işimiz var derim..

1|1
    1|0
  • evlenmeden baba olduğumu sanardım :)

0|0
    0|0
  • :( Senden beklemezdim bunu..

0|0
    1|0
  • böle bir durumla karsı karsıya kalma ihtimalin varsa yanında tuz gezdir üstüne tuz ekip öyle yesin yavan gitmesin midesine...

0|0
    0|0
  • bokunu yerim bokunu diyen erkeklerde var hayatta hatta yemesede yalayan vardır utandım kendimden bunu yazdığım için

1|0
    0|0
  • Hey allahim millet hayal gücünü nelere kullaniyo

0|0
    0|0
  • afiyet olsun derdim doymadıysan eğer bende verebilirim derdim:)

1|0
    0|0
  • sabah da bir soru vardı hastane bahçesinde yine yemeli filan fanteziniz mi var arkadaş bu ne ya.!

1|0
    0|0
  • afiyet olsun derdim

0|0
    0|0
  • beraber yerdik ziyan olmasın :)

0|0
    0|0
  • Benimkine de sümkürür, al bunu da ye gurban olduğum derdim

0|0
    0|0
  • sen söyle o zaman :D