Kazık atan dostlardan nasıl intikam alırsınız?

yıllarınızı verdiğiniz ve bir anda sizi kazığıyla şaşırtan dostlarınız olmuştur.bu kişileri ne yaparak kudurttunuz?yok intikam alma dostunmuş falan gibi gereksiz yorumlar yazmayın arkadaşlar çok acı çekiyorum.ne yapmalıyım kendini kötü hissetmesi için.koptuk konuşmuyoruz ama sıkça karşılaşıyoruz.

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• sürekli o yüzünden gülümseme eksik olmasın emin ol en iyi intikam yolu budur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Şu geçiçi dünyada gerçekten herşey menfaate mi dayanıyor? Hiç mi yok Allah rızası için, karşılık beklemeden bir şey yapan? Bu kadar mı öldü insanlık? İnsanlar, çıkarlarını gözettiklerine göre sadece bu dünyayı hesaba katıyorlar, diğer tarafı düşünmüyorlar galiba. Ne oluyor halimiz? Çoğu Arkadaşlıklar çıkara dayanıyor. Özellikle gençler, kendilerine arkadaş seçerken karakteri hiç önemsemiyor bile! Parası olsun, karizması olsun, muhabbeti olsun tamam. Bu özellikler varsa, o arkadaş dört dörtlüktür. Ondan iyisi olamaz! Ne kadar büyük hata yaptıklarını, ancak hüsrana uğradıklarında görüyor böyle gençler. Resmen arkadaşlıkların hiçbir değeri kalmadı. Peki sevgililer? Delikanlılar neden acaba özellikle, güzel ve popüler kızları tercih ederler? Cevap artık belli, yine menfaat! Kardeşler arasında da geçerli. Adam, işine gelmeyince kardeşini öldürmeyi göze alıyor.

1|0
    0|0
    • insanlık ölmüş.dostluk zaten yokmuş.ben kendimi kandırmışım.dostumu hiç tipine parasına gücüne göre seçmedim ki.

• saolun tekrar..

• sen saol rica

• kin beslememek gerek. ister beğen ister beğenme ben doğru olduğuna inandığımı söyleyim de. birisi sana iyilik yaparsa sen zaten iyilik yaparsın. ama sana kazık atanı umursamamak ona verilecek en büyük cezadır. o bu büyüklüğü anladığı zaman ezilir zaten bunun altında.

0|0
    0|0
    • evet.

• olur olur :) benim de 2 arkadaşım saçmasapan şeyler yüzünden çocuk gibi küsmüşlerdi birisi kendini haklı görüyordu çocuk gibi davranıyodu. sonunda anladı hatasını 1 ay küs kaldılar sonra barıştılar. bazen köklü dostluklar kurduğumuz kişilere karşı tahammülümüz daha az oluyor. Kaç yıllık dostum diyip daha fazla kırılıyoruz. zamana bırakmak gerek. herşey unutuluyor hayatta.

• çok doğru.

• Susarak ve zamana bırakarak.

0|0
    0|0
  • üstad(Sagopa Kajmer)'in bir sözü vardır ''Hatalarıma savaş açtım hergün farklı kefendeyim'' . Bu Onun yaptığı hatanın yanında senin onu iyi tanımadan yaptığın hatalarda vardır bu savaş konusuda ona karşı açmış olduğum bir savaştır intikam için herşeyini yapki aklında kalmasın ben öyle yapıyorum resmen olduğumdan farklı göründüm(özünü yitirmeden) ve devam ettiriyorum bunun için elinden geleni yapmalısın.

0|0
    0|0
  • boş işler

0|0
    0|0
  • ona iyi davranarak

0|0
    0|0
    • zaten gayet ılımlıyım konuşmasak bile ama bilemiyorum kendini haklı görüyo sanırım.

• kazıkları büyütür sivreltir onlara atarım

0|0
    0|0
    • :)

• ben yüz göz olduğum anda ya kafa göz döverim ya da sivri dilimle çok korkunç şeyler söylerim ki bunlardan ötürü uzak durmaya çalışıyorum:)

• sen kafa atmasınıda biliyin bırak ne kadar sivri dilin var

• kazık atarak

0|0
    0|0
  • İntikam Almam ...Muhattap olmam sadece Allah'a havale ederim...

0|0
    0|0
    • allah!a havale ettim bekliyorum..

• gidip evine ağzını burnunu kırarım

0|0
    0|0
  • eivni basarım parlarını alırım öyle şeymi olur beni kazıklayacak bende evi başına yıkarım

0|0
    0|0
  • sevgilisi varsa ayart ama yapmıcaksın bunu yakışmaz kazıksa al kazın kralı

0|0
    0|0
    • yok sevgilisi.olsa da yapmam zateniğrenç bir şey.o beni incitti ama sevgilimi elimden almadı.oda bana kırgın ama haketmediğim şekilde davrandı sahteymiş dostluğu.

• tamam ozaman öfkeni yen bu soruyu yine sor inan sana çok güzel bişey sölicem ozaman çünkü fevri davranıp yapabilceiğin bir iş olmicak

• öfkem pek yok gibi her an ama bazen sinir olmuyo değilim.siz o güzel şeyi şimdi söyleyin:)

• saf görün hiç üzülmemiş gibi, fırsatını bulduğunda ne büyük kötülüğü yap..sallla

0|0
    0|0
  • saçına sakız yapıştır

0|0
    0|0
  • dostumun düşmanı benim dostumdur en güzeli bu bence

0|0
    0|0
    • oww çok sert:)

• yorum için teşekkürler.

• bişe değil iyi geceler

• Dostunda tüm herşeyini bilirsin..

Onun çekemeyeceği şeyleri yap kudursun kalsın

0|0
    0|0
  • link At bunu kafasına

0|0
    0|0
    • beni gaza getirmeyin:)çok kızgınım zaten.

• sapla gitsin :))

• :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlar zamanla kendileri battıklarında sadece onlara acırım yani hiç bir şey yapmam :) onlar zamanla kendileri batarlar.

0|0
    0|0
    • doğru evet.:)zaman gösterir zaten her şeyi..

• Bugün 8 yıllık dostum! bana beni aslında sevmediğini hiç dostum olmadığını sadece oynadığını söyledi. Ama geçen sene nefret ettiği kıza (diğer arkadaşım) iyi davranıyor canımlı cicimli O kadar kızdım ki madem arkadaş olmak istemiyordun neden 8 yıldır yanımdasın neyse ne yaptın dersen inadına inadına gülüyorum ben sensiz daha mutluyum anlamında görnderimler yapıyorum bu sinirimi geçiriyor mu hayır ama bir gün yalnız kaldığında en iyi dostunu kaybettiğini anlar
    Çok uzattım canım eğer sana kazık attıysa dostun değildir demektir bu yüzden ondan kurtldun diye mutlu ol

0|0
    0|0
  • ben iliskimi kestim. yokmus gibi davraniyorum. daha buyuk ceza varsa da ben uygulamiyorum ama bu tek basina yetiyor da artiyor bile.

0|0
    0|0
  • Ya umursamiycaksin. Yokmus gibi davranicaksin. Kimse gorunmez olmaya katlanamaz. Ama bir yandan da onun gozunun onunde herseyin en iyisini giyip en iyisini konusup en iyisini yapicaksin. Herkesin gozu onunde basarili guclu ve yenilmez olucaksin. Bunun icin de bir tek Allahtan korkup ondan istiyceksin ve bol bol dua ediceksin.

0|0
    0|0
  • zor yaa yardm edym dedm ama hiç bişy gelmiyo aklıma aynısını bn de yaşamıştm kudurmuştm:(

0|0
    0|0
    • hiçbir şey yapmadınız mı peki?

• eğer karşılıklı kırıldıysanız sorun etme boşver ama haksız olan oysa bilemycem

• beni kırmakta haksızdı.

• en koyan sevgilisinden ayırmak olur

0|0
    0|0
    • sevgilisi yok.olsa da öyle bir şey yapmam.ben kötü biri değilim canım yanıyo sadece.o k.şarlığa girer.farkım kalmaz.

• başka yakmaz kaşarın canını onlar erkek için yaşadıklarından;)bilirim o hissi 6 sene önce bir o da bana denk geldi.karşılığını alldı ama hala içim yanar:Daa dur sırlarını ortaya dök ne varsa incik cincik demeden

• evet erkek takıntısı var ama bilmiyorum:)en iyisi ona rağmen mutlu vurdumduymaz olmakta:)

Yükleniyor...