Hayatınızda gördüğünüz en güzel rüya nedir?

Bugüne kadar gördüğünüz en güzel rüyayı hatırlıyor musunuz?

Şimdi anlatacağım rüyamdan çok daha güzellerini görmüşümdür belki ama şu an hatırladığım,rüyamda dudağıma snake bites piercing taktırıyordum ve kendimi o kadar iyi hissediyordum ki öyle böyle değil yani çok etkilenmiştim o rüyadan sırf o kadar mutluydum diye,e birde dikkatte çekince rüyada böyle oluyor,umarım gerçek olur:)

Peki ya sizin ne?

Ha illa iyi rüya yoksa kötü de olabilir:)

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bazı uzun rüyalar daa var tabi unutamadığım ama en çok hoşuma giden uctugum rüyalar :) nereleri gezerdim ucarken ^_^ arada bazen görürüm kendimi kus gibi ucarken havalarda, tuhaf hareketler yaparak uçuyorum genelde =p ya da bir ara dizi gibi olmuştu her rüya aynı hikaye süper güçlerim oluyordu hafıza silmek, uçmak, ışinlanmak. Mesela bu rüyayı çok kez gördüm kendimi kotu bir durumda hissediyorum ve hemen yatağıma dönmek istiyorum ve yatakta uyanıyorum, ardından gercekten uyanıyorum.

En çok korktuğum rüya da bikez gördüm çocukken ama tamamen hatırlıyorum. Annelerin odasında yatarken görüyorum kendimi ve içeriye kocaman bir köpek girer ve üstüme saldırır :p

1|0
    0|0
  • Snake bites piercing :( of of..Yok arkadaş ya ,bu tipler beni öldürüyor.

1|0
    0|0
    • Neyin kafasını yaşıyorsun sen ya ? :/

• tamam sus,adam akıllı bir şey istedim hemen saçmaladın güle güle.

• Yıl başı buyuk ıkramıyesı ( tam bılet ) bana cıkıyordu :) Oyle guzel bır ruya olamaz... Uyandıgımda, üstümün acık kaldıgının farkına vardım.

1|0
    0|0
  • kadınlar ah kadınlar ...

1|0
    0|0
  • cariye gördüm bir sürü bana meyveye yediriyorlardı :D

1|0
    0|0
  • Sevdiğime kavuştuğum rüyaydı :$

1|0
    0|0
  • iğrennnnnçççççççç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• galiba 10 yaşlarında var yoktum gördüğmde

rüyamda,ben bir yerden uçuruma düştüm,o uçururm yemyeşildi,hertarafında güller vardı,

ben en uç yere kadar yuvarlandım ama ağlıyorum nasıl

sonra oraya uzun boylu uzun saçlı bir kadın geldi

bana dediği,ağlama,sen hep gül,gülmen gerek dedi ve gül vermişti bana

onca sene geçti hala onu unutamam

1|0
    0|0
  • Var ama kimseye anlatmadim ki sana anlatiiim :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...