Galatasaray - Real Madrid maçı. Galatasaray tur atlar mı?

arkadaşlar ben fanatik BEŞİKTAŞ'LİYİM inşallah gs turu atlar herro ya da merro bir şekilde atlar fakat buna inanan var mıve neye göre inanıyosunuz yorumlarınızı merak ettim ve düşüncelerinizi takımsal birşey değil

0|1
8|36

En İyi Erkek Görüşü

• Kadrolar henüz belirlenmeden yorum yapmak çok zor. Hatta geçen gün ronaldo sakatlandı diye bir haber çıkmıştı. Ne kadar doğru bilmiyorum. Öncelikle kadrolar hazırlansın ona göre herkes yorumunu yapar. Mesut madrid'te oynuyor diye maçı satacağını düşünen insanlar var ya :) Tam komedisiniz.. Üstelik almanya'da yetişmiş alman disiplinli bir futbolcu ve avrupa statüsünde zirve yapan en iyi türk futbolcularından biri. Herşey o maçta mesutun iyi olmasına bağlı. Tek pasla ronaldoya mükemmel paslar ve ortalar yapabiliyor :) Düşündüğüm gibi çıkarsa Real Madrid Galatasarayı 3-0 yenecek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Fener'bahçeliyim.. inançtan ziyade temennim cincon kazansın :) inşallah

1|1
    1|3
  • hiçbir şekilde galatasarayın kazancağına ihtimal vermiyorum

1|2
    2|2
  • İnş galatasaray kazanır.

1|1
    0|0
  • bu maçlar tam galatasarayın dişine göre :) inanıyorumm daha öncede inanmıştımm olmuştu :)

1|0
    0|0
  • Cidden tebrik ederim...

Çok zor ama imkansız degil.. Schalke macnda çok inanmıştım yine aynı inanç mevcut..

0|2
    1|2
    • gönlünüzce olsun gönül ister kazansın gs fb hiç fark etmez türk bayragını kim dalgalandırıyosa avrupada gönlümüz ondan yana arkadasa sözüm var zaten final oynarsa eger gs formasını giyip izlicem maçı :)

• Ooo hadi bakalm ins. final oynarz sende o Şanlı Formamzı giyersinn... :)

• sevgilim gs li kıza sözüm var oynayın giyelim 8)

• inş cimbom kazanır ben en çok fatih hocaya güveniyorum adam acaip gaza getiriyo takımı :)

1|1
    1|0
    • bence adam takımı korkutuyo futbolcular korkudan oynuyo :D sabriye baksana fatih hoca geldi 2 sezonda adam ortası tutmuyodu kendi kendine çalım atan adam çektiği şutlar kaleye gitmee basladı bu korku değilde nedir )

• bilemicem ama milli takımı yönettiği zamanlardaki bir videosunu izlemiştim soyunma odasında futbolculara konuşuyodu orda olsam o gazla ben bile çıkardım sahaya o derece :) adamın motive gücü çok yüksek

• maçı nahhh alırlarrr hihihihi:):)

0|0
    3|2
  • en çekindiğim futbolcuları mesut. takımı o yönetiyor,yönlendiriyor. inşallah iyi sonuç alırız,yurdum takımı kazansın

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 35

• madrid çok rahat

1|0
    0|1
  • Galatasarayın ispanyadaki ilk maçta 8-10 fark yemesini bekliyorum. Tur atlayacak diye inana varsa , dost acı söyler tavsiyem ne kadar az umut ederseniz o kadar az acıtır. Şans da bir yere kadar.

1|1
    0|1
  • İNŞALLAH GALATASARAYIM KAZANIR çok istiyoruz ve inanıyoruz kadroları çok iyi kalecimizin çok çalışması gerekiyor sadece kaleci değil tüm takım çalışması gerekiyor ama kaleciler için özel çalışılması gerekiyor diye düşünüyorum.

0|1
    1|0
  • Arkadaşım Fenerbahçeli yim İnşallah G.Saray kazanır diyorum kalbim ondan yana ama karşısındaki rakip ne desem normal bir rakip değil :)) Ronaldo faktörü var boş geçmez gibime geliyor ama o gün yamuk ayak olur insallaş :))))

1|1
    0|0
  • koyu galatasaraylıyım ve inanıyorum yeneceğiz sebebi ruhlarıyla oynarlarsa alırlar madrid küçümseyip terse yatacak ve kadromuzda avrupada oynamaya aday çok isim var kendilerini göstermek için savaşacaklar ve en önemli etken musleraya kalede güveniyorum

0|1
    0|0
  • Ben Madrid alır diyorum. Futboldan da çok anlamam. Klasik, Madrid yener hesabı. Arkadaşla da iddiaya girdim, Zara'dan gömleği kapıcam gibi :)

0|0
    1|1
  • Sene 2000 o yıllarda da Madrid favoriydi. Futbolda kesin yoktur !

0|1
    0|0
    • 13 yılda futbolçok değişti ama bugun barca madrid gibi takımlar ispanya liginde 5-6 atmaya basladılar

• 2-0 da yendi ona bakılırsa. Takımıma desteğim tam yenilirse de canı sağolsun.Çeyrek Final de boru değil.

• inş. geçersiniz turu bir trk takımalrı dünya sıralamasında en yüksek yerde olması türk milletine gurur verir tabi türk olanlara bizim gönlümüz gs den yana ama gercekci olmak lazım gs nin işi zor

• Galatasaray yensin ya :)

0|0
    1|0
  • GALATASARAY ulannn

0|2
    1|0
  • Galatasaraylıyım. Çok zorlu bir maç olacak barça gelse bu kadar zorlamazdı. Ama şu an favori real madrid.

Eğer bunu da geçersek sırtımız yere gelmez bekleyip görücez.

0|0
    0|0
  • bi bakmıssın ronaldo sakatlanmıs benzemaya araba çarpmış mesut uçagı kaçırmış kaka grip olmus

pepeyi dövmüşler hastanelik olmus kesin eleriz :D

0|1
    0|0
  • gs liyim bnde isterim bir gollü beraberlik ama bizimkilr nerdeyiz neler oluyor lan diyene kadar ilk 30 dk 2-0 olur gibime geliyor

0|0
    0|0
    • mourinho çok kaliteli teknik adam fakat fatih terimde öyle ama futbolun cilvesi beli olmaz benim görüşüm real madrid her türlü atlar gönül ister ki türk takımları yükselsin fener gs bjk fark etmez

• ben 2-1 falan biter diyorum ya bilmiyorum

• Şimdi şöyle bir durum var. Real Madrid, lige havlu attı, adamların 2 hedefi var. 1- şampiyonlar ligi, 2. Kral kupası. Bu durumda Real Madrid, ilk maçta çok ezici bir üstünlük sağlayacağını düşünüyorum. Galatasaray'ı ne kadar sevmesemde, turu atlarsa iyi olur. Ama, imkansız.

0|0
    0|1
  • takım tutmuyorum ama bu işler belli olmaz.takım oyunu bu.takım gibi oynamayı başaran kazanır.

0|0
    0|0
    • bence real madrid galatasaray değil jose morinho & fatih terim maçı :)

• aynen öyle demek istediğim hocalarda iyi taktiksel hata yapacak kişiler değil üstelik ourinho gs yi yakından takip eden kişi kayseriye kadar gelip çıplak gözle takımı izleyip not tutan kişi

• bu işlerde amatör ruhu kaybedersen ilerleyemessin zaten.afferin morinho ya :)

• inanmıyorum

0|0
    0|1
  • takım tutmayan birisiyim bence gs real madrid i yenebilir unutmayalımki 2000 yılında yine real madridi yenerek uefa yı kazanmıştı ve bu sene kadroda güçlü yani neden olmasın diyorum

0|1
    0|0
  • Galatasaray elenir..

1|1
    0|1
  • ben d eBeşiktaşlıyım kardeşim ama işte isterim bir Türk takımının dünya yıldızı bir takımı elemesini tabikide Fatih Terim heleki bir takımın hocasıysa imkansız gözüken şeyler olanaklı hale gelebiliyor hayırlısı olsun bakalım ne olucak.

0|1
    0|0
  • 3 maçın 2 sini biz aldığımıza göre bugüne kadar favori olmamız lazım :D yenilirsek başarısızlıktır :D

0|1
    0|1
  • en altta yaptığım 3-0 lık tahmin doğru çıkmış :P

0|0
    0|0
  • galatasarayın ilk 11 ini toplasan 1 ronaldo etmez. Varmı Aksini İddaa Eden?

1|0
    0|0
  • gsli olarak sahanın kötü olması bizim için büyük avantaj dıorum kımse ucmasın yenerız felan dıe

0|0
    0|0
    • schalke maçında istanbulda felaketti ya

• tamam abi işte madrid alıskın degıl bizim gibi sahalara :) onun ıcın dıorum ya

• :D sende haklısın bak :D mourinho o saha için tarlada idaman felan yaptırıyomus alışsınlar diye :D :D

• ispanyadaki maç 5-1 biter real alır

istanbulda gs 2-1 kazanır

0|0
    0|2
    • ilk maça bende 5-1 dedim bak nedense. istanbuldaki maç berabere 2-2

• Bu soruyu sormuştum ve şansımız hiç yok

0|0
    0|0
  • ilk maç real 4- gs 1 ikinci maç gs 2 real 2

0|0
    0|0
  • herro ne merro ne anlamları ne :) nasıl bir türkçe kelime nasıl bir tarz :)

0|0
    0|0
  • 2- 1 alacak

0|0
    0|0
  • gs kura balıyla geldi ceyrek finale zaten ne reali ya :D adamlar bunları perişan edip yollar

0|1
    0|3
  • bence ronaldı bir beni korkutuyor :D

0|0
    0|0
  • gs yın defansı mantar gönül isterki kazanalım ama c.ronaldo gibi bir faktor var

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5
Yükleniyor...