Messi mi Ronaldo mu?

kim demiş kızlar futboldan anlamıyor diye :D evet kim favoriniz?

0|1
14|30

En İyi Erkek Görüşü

• senelerdir bu oyuncular kıyaslıyorlar da bence yanlış çünkü ikisi de farklı oyuncular özellikleri saha içerisindeki top teknikleri artık kıyaslanmasın bu adamlar

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ronaldo cok yakısıklı yaaa o nasıl bı karızmadır.. 90 dk kostursa bıle karızmasından 1 gram eksılmıyor.. o bakıslar o tıp woww :))) ben ronaldo dıyorum :DDD

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• Messi'yi veya Ronaldo'yu tutmak futboldan anlamak mı oluyor?

Bugün o stadlara gidip maç izleyen erkeklerin hepsi futboldan anlıyor mu sanıyorsun? Çoğu ne izlediğini bilmez, skor takip eder.

0|0
    0|0
    • sakin ol ve klavyeyi yavaşça yere bırak

• Al işte, sözlükten gelmiş bir kadın tiplemesi.

Totti Messi'den de Ronaldo'dan da daha büyük efsanedir ayrıca.

• C. Ronaldo

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo namı değer CR7

1|0
    0|0
  • Ronaldo o kadar..

1|0
    0|0
  • messi doğal yetenek, ronaldo çalışma ürünü :) ikisininde farklı özellikleri var kıyaslanması bence yanlış ama cevabım messihhhhhhh ;)

0|0
    0|0
    • Şu laf da bana tuhaf geliyor, Ronaldo antrenman yaparken Messi dürümcüde takılmıyor ya.

Doğal yetenek dediğin Sergen gibi koşmaya mecali yokken bile gol/asist yapabilen adama denir.

• Bana sorarsan kendisi Manchester'da iken daha bir estetik oyuncuydu o zamanlar kimse böyle laflar etmezdi. Ben Şu an Mario Gomez'in hızlı koşup çalım atanı gibi forvette pozisyon kovalamasına gıcık oluyorum biraz.

Messi'nin de neydi ne oldu diye sorgulanması lazım, iki çalım bir pas atan atik bir ergendi en nihayetinde, onun da ciddi kendini geliştirdiği ortada.

• @Ragnar_Lodbrok tabiki herkesin farklı yorumu vardır zaten kıyaslanmasının sebebi de budur ama bana kalırsa messi şuanda attığı golleri ve asistleri zaten 18, 19 yaşında da yapıyordu doğal yetenekten kastım bu :)

• hicbiri

0|0
    0|0
  • 2 futbolcu söyledin futboldan anlıyor oldun yani? :D dfdf
    yeteneklerine göre değil de tipine göre seçersiniz siz onları :D dfd

0|0
    0|0
  • Cristiano Ronaldo Dos santos De Aviero tabikide

0|0
    0|0
  • kaka

0|0
    0|0
  • Arda Turan

0|0
    0|0
  • messi...

0|0
    0|0
  • Messi elbette

0|0
    0|0
  • Ronaldo

0|0
    0|0
  • ronaldooooooooooooooooooo

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • ikisi hangi takımda oynuyor ve dün akşam hangi oyununun takımı maç yaptı :D bunu söyledigin zaman anlarsın futboldan :D

0|0
    0|0
    • messi barcelona ronaldo real madrid oldu mu

• dün akşam maç yapanı soruyom oynadıkları takımı degil.

• Ronaldo her kulüpte oynar ama messi takım futbolcusu yıllardır barçada arkasından iniestayı suarez neymarı al bakalım ne yapacak?

0|0
    0|0
  • Anlamıyorlar işte. Bir kere ikisini kıyaslamak futboldan anlamadıklarının ıspatı..

0|0
    0|0
  • Messi

0|0
    0|0
  • Quaresma

0|0
    0|0
  • ronaldo

0|0
    0|0
  • vakabayaşiiiiii