Ona daha yakın olmak istiyorum ama birkaç ay sonra gidecek..Ne yapmalıyım sizce?

Bu yıl okulumda ilk yılım.Birinci dönem bu kadar sorun yaşamıyordum okulla ama ikinci dönem sınıfın ortamı falan iyice bozuk çıkınca,bölümümden de memnun olmadığım için çok kararsız kaldım ne yapacağım konusunda.Yılın başından beri sürekli gördüğüm son sınıflardan biri vardı.Baya kalıplı bir adam böyle,boylu poslu.Sürekli giydiği siyah uzun bir montuyla atkısı var.Bende arkadaşlara dalga geçiyordum hep işte benim reyizim,idolüm falan diye.Acayip kalın da bir ses tonu var böyle,yıllarca birşeylerde başkanlık falan yapmış ama tip olarak da çok yakışıklı biri olduğu söylenemez.Herneyse sonunda tecrübe sahibi olduğunu bildiğimiz için bir arkadaşın gazıyla 2 kişi gidip konuştuk,durumumuzu anlattık.Okul sınıf değişikliği hakkında neler yapabiliriz,değiştirsek mi değiştirmesek mi falan diye konuştuk.Bikaç tavsiye verdi bize.Adamı ne zaman görsem yalnız takılıyordu zaten ve konuşurken "Bundan bikaç yıl önce yolda gördüğüm herkes bana selam veriyodu,şimdi okulun yarısıyla konuşmuyorum küsler bana.Onun için yarın ne olacağı belli olmuyor bakıyorsunuz en ummadığınız adamlarla dost olmuşsunuz." falan dedi.Çok yakın bir zamanda dostumu kaybettiğim için o laf öyle bir koydu ki bana,aylardır içim içimi yiyor keşke yardımcı olabilsem ona diye.Yaşadıklarımızın benzerliğinden ötürü bir yakınlık duygusu başladı içimde ona karşı.Ama adam 2 ay sonra mezun olacak okuldan,bidaha görmem mümkün bile değil.Sürekli karşılaşıyoruz okulda,arkadaşlar uyarıyorlar sana bakıyor falan diye.Ne yapmalıym bilemedim ya bir akıl verin lütfen..

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 ay sonra zaten gidecek bence uzak dur sen biraz rahatlamaya çalış kafandaki tür düşüncelere yer verme eğer yakınlaşırsan ileriki zamanda acı çekersin bir anlık duygularla kendini harap etme iyi düşün öyle karar ver

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum ama bilmiyorum.Zaten okulu sevmiyorum,içindeki insanları da.Onun da benim gibi yalnızlığın ne demek olduğunu bilen bir insan olduğundan eminim.İster istemez yakın hissediyorum ona karşı,engel olamıyorum içimdeki duygulara.Keşke daha yakın olabilsem ona diyorum.Okulda beni anlayan birinin olduğunu bilmek bile rahatlatıyordu beni,huzur veriyordu.O gidince beni anlayacak kimse kalmayacak gibi geliyor..Bilmiyorum gerçekten, teşekkür ederim yorumun için.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...