Kaç kere ölümden döndünüz?

Ben anlatayım Samsuna gittim hayatımda ilk defa memleketim sonuçta ama orada kimsemiz yok ondan 1 kere görmek için gittim derken ırmakta yüzmeyi bilmeden yüzmeye calıstım bir anda battım 1 dakika suyun altında kaldıktan sonra dayım tarafından fark edildim yaşım 16 ozamanlar suni tenefüs sayesinde kurtuldum... köy yerinde amblas ne hacet.. tek bir şeyi hatırlıyorum acı cekmedigimi ve hayatımın film şeridi gibi gözlerimin önünden geçtigini... ve size bir şey daha diyeyim güngörende o sene patlama oldu ve benim patron öldü bende o hafta izin almıştım... tam dükkanın yan tarafında patladı ..herşeye ragmen şükürler olsun kişu annefes alıyorum

Güncellemeler:
Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim iyi kötü ama şu çok önemli o anlarda hayatın film şeridi kelimesini anlamak hiç zor olmamıştır . hayatınızdaki insanların bu yüzden değerini bilin ölüm anında bile onlar oluyo yanınıza...

0|0
26|26

En İyi Kız Görüşü

• Bursa'dan dönerken ön sırada bir teyze oturuyordu bende 3. Sıradaydım yavrum yol tutuyor beni ,görünce. Sen öne geçsen olur mu dedi olur dedim yer değiştirdik ardından bir süre sonra otobüs kaza yaptı benim yerime geçen kadın hayatını kaybetti. Ve bir çok kişi daha benim burnum bile kanamadı belki de oradan kalkmasaydım ben ölecektim 2 ay psikoloğa gittim etkisiden çıkamadım Allah korudu

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun kaç yılında oldu bu olay ve hangi seferde yazar mısın

• Balıkesir /Bursa 2 yil oldu

• hangi firma :)) cok sordum kbakma bende otobüs firmasında calısıyorm yazanede bilgim vardır diye

Kızlar Ne Diyor 25

• intihar girişiminde bulundum , ölmedim mk :D =/

1|1
    1|0
  • Bir kaç kere kaza geçirdim ama yıkılmadım halen ayaktayım :)

0|1
    0|0
  • Bi trafik kazasi gecirdim, bir hastanedeyken oksijen tupu patladi bir de domuz gribi gecirdim. Kedinin cani dokuzmus. Alti hakkim kalmis desene :/

0|1
    0|0
  • hangi ırmakmış o bakim:)

0|3
    1|0
  • Trafik kazası geçirdim sonra bir daha araba kullanamadım zaten.

1|1
    1|0
  • Allah korusun ufak tefek kazalar atlattim ama henüz ölümle karsi karsiya gelmedim hemso

0|1
    0|0
  • basima bugune kadar öyle bir olay gelmedi çok sükür.

öldürmeyen Allah öldürmezmis.

0|0
    0|1
  • Tam 4 kez döndüm..

0|1
    1|0
  • Allah korumus seni cok sukur..

0|1
    0|0
  • bebekkendi :)

0|1
    0|0
  • hiç dönmedim çok şükür. ölürsem bir kere ölmeyi düşünüyorum. gidersem dönmem yani ölürüm hemen:))

0|0
    0|1
  • Halk otobüsüsü yolda önde duran otobüs hareket halinde zannedip, çarptı ve camları tuz buz olmuştu o anda büyük bir şok yaşamıştım. Bir de küçükken kendimi durakta otobüse bindikten sonra hızlanmaya başlayan otobüste daha annemlerin binmediğini farkedip. Otobanda yola atlamıştım ve yanımdan hızla bir araba geçti. Hala neden böyle bir şey yaptığımı bilmiyorum :/

0|0
    0|0
  • haklısın allaha binlerce şükürr bana bir kere oldu küçüktüm tam hatırlamasamda var bişeyler aklımda kesik kesik düşmütüm ve arabanın tekerleği saçımın üstünden geçmişti 1 2 cm daha ileri düşseydim ... :/

0|0
    0|0
  • hiç öyle bişey olmadı ki bana

0|0
    0|1
  • Bilen bilir mersin aslankoy yokusunu o yokusta bende onde otururken arabanin firenleri bosalmisti yan taraf selale gibi icurum diger taraf kayalik o zamanlarda bariyer falan yokmus bir amca traktorlehafif vura vura yavaslatarak durdurmus arabayi

0|0
    0|0
  • Oldu üç beş birşey bebekken merdivenlerden düşmüşüm falan benim bulunduğum yolcu otobüsü tarafına tır yandan çarptıolan şoföre olurdu onun yanındaki cam tuz buz oldu o gitseydi bizde giderdik

0|0
    0|0
  • x büyük eşittir 2

0|0
    0|0
  • Allah'a şükür hiç yaşamadım öyle bişey.

1|0
    0|0
  • 1 kere oldu :/ anlatmasam da olur

0|0
    0|0
  • 2 kez.Avcılar'da arkadaşlarla açılmıştık denizde diğer gerizekalı olan arkadaş fotoğraf çekecem diye yamulup suya düştü biz gülünce hepmimizi suya çekiştirdi.Benim cebimde telefonum az miktar para felan vardı. Onlar öneli değil zaten.Diğer kız yüzmeyi çok bilmiyordu sonradan sandal açıldı ilrledi.bi mal gibi kaldık deniin ortasında.Boğulma tehlikesi.

0|1
    0|0
  • 2-3 defa trafik kazasından döndüm. 1 defasında dönemedim ama. Çok korkmuştum o zaman.

0|1
    0|0
  • bir kere boğuluyodum bir kere bileğimi kestim bir kere fare zehiri içtim

0|1
    0|0
  • ben ölümden dönmedm de bir keresnde babamın kafasına tuğla düşmüştü adamcağız kanlar içinde yerde kalmş sonra şansa ordan bidoktor geçiyormuş müdahele etmiş allahtn hastane de yakındı da kurtuldu şuanda kafasnda büyük bir iz var

0|1
    0|0
  • iki kez.anlatmak istemiyorum, bende kalsın.

0|1
    0|0
  • büyük depremde 9 saat enkaz altında kaldım..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• bu soru tam benlik.

5-6 yaşımda arabanın altında kalmışım tüm yüzüm kabuk tutacak kadar(Allahtan iz kalmadı)

aynı yaşlarda 2. kattan düşmüşüm.

anaokuluna giderken 2 metre boş havuza kafalama çakıldım.

4-5 defa küçük yaşlarda büyük dikişler atıldı.

bu çocukluk zamanımdı yaramazdım.sonrasında benim elimde olmayan hatalardan başladı

şehirlerarası bir yolda kırmızı ışıkta bekliyorken 1 km düz yol varken adam 100 km hızla gelerek bize çarptı.frene çok geç bastı.geri döndüm fren sesini gördüm araba kaya kaya geliyor önüme dönmeden güm.

geçen gün araba kullanmayaı bilmeyen biri yüzünden çöp konteyneri ile kamyon arasında kalıyordum.

şimdilik aklıma gelenler bunlar

0|1
    0|0
  • 11 yaşındayken 5 vites giden arabaya koşarak yandan çarpmıştım 4-5 metre fırlatmıştı beni. önünde olsam ölürdüm heralde. Babamın silahı ben annemin kucağındayken ateş almış az daha sağda olsam ölürmüşüm. Tefeciler babamdan para almak için beni öldürmekle tehdit etmişler kafama silah dayanmış. Geçenlerde konserden çıkaken eli bıçaklı bir tinerci arkamda belirdi. Polis olmasa belki yine gitmiştim. Zaten şu aralar polis korumasındayım :)

0|0
    0|0
  • 1.çok kücüktüm.. sokaktaydım annem cagırdı dengesizce yola atladım motor carptı savruldum.. yaralandım..

2.sokakta oyun oynarken karsıya gecmeye calısıyordum ve arabanın geldigini görmedim.. araba carptı üzerine aldı

3.kafa üstü yere düştüm ölmedim kafa tranvası geciriyodum

4.cok kücükken banyoda düştüm. öyle böyle degil rsmen kanlar fışkırıyodu .. neyseki yine kurtuldum.. yaralandım

5.sevgilimle boks macına cıktık yaralandım .D gözüm cıkıyodu

6. 9 canlımıyım neyim azalmış zaten ölürüz yakında.

0|0
    0|0
  • 3 defa oldu Allaha şükürler olsun sağlıklıyım. Birini anlatacağım yalnızca.. Denizde yüzerken arkadaşım birden çırpınmaya başladı bırak şakayı felan derken su yuttugunu gordum. Hızlıca gittim yanına (ilerdede abimler duruyor.) Onu tutmamla beni suyun altına çekmesi bir oldu . Çıkmaya çalıştım ama öyle bir kenetlendiki morarmıştım resmen.Bi hareketle yukarı çıkıp sakin olmasını istediğimde tekrar aynı iş oldu . En son tekme atıp kurtuldum da bizimkileri çağırdım bu olay 7-8 sn sürdü ama iinsana 70-80 geliyo .. Allah vermesin çok kötü birşeydi

0|0
    0|0
  • benim bildiigm 2 kere

biri kavga silahlı biri elektirk çarpmasından ucuz kurtuldum

0|1
    0|0
  • Hastaneye yetiştirildiğimde kalp ritmi 220 imiş buraya kadar diye içimden mırıldanıyordum vakit gelmemiş daha demekki

0|0
    0|0
  • İki kere olumden dondum bir kez trafik kazasi bide kalp yetnezliginden

1|1
    1|0
  • Hatırladığım bir tane var. Saksı sıyırdı.

0|1
    1|0
  • anlatayım bisikletle hız yapıyordum sonra kavşakta sağ tarafa bakmadan çıkmıştım o hızla ve arabanın korna çalmasıyla durması bir oldu aramızda nerden baksan 30 - 40 cm vardı dondum kaldım tabi ben şoktayım o zaman :) o sırada askerler geçiyordu oradan beni de aldılar evime bıraktılar böyle bir anımdır :)

0|0
    0|0
  • 3 kere

1. si 8 yaşındayken dayımın motorsikletinin arkasında oturuyordum.Dengesiz otobus şöförü bizzi sıkştırdı motorla kaza yaptık yolun kenarına sürüklenerek düştük kolum kırıldı

2.si bodrumda tatildeyken sahilden 150 metre açıkta ayağıma kramp girdi ilk başlarda batıp çıktım bir kaç kere sonra zor bela sesimi duyurdum zodyal botla aldılar beni

3.sü 18 yaşındayken arabayla takla attım burnum kanamadan çıktım araç pert

dahasıda var ama onlar ufak tefek olduğu için yazmıyorum

0|0
    0|0
    • şu kramp olayını sormadan edemicem. hep derim kramp girse yatarım nekadar kötü olabilir ? bu arada bana hiç kramp girmedi bilemiyorum nekadar kötü ama düşününce yüzmeyi iyi bilen yatıp bekliye bilir. bilgilendirirmisin..

• baya bir kötü oluyor. Allahtan yüzmeyi iyi bilmemin ve soğukkanlılığımın sayeine kurtuldum. sol ayağıma kramp girmişti ayağımdaki kaslar öyle kasılmıştı ki ayak bileğim neredeyse kalçama değicekti. Kramp girdiğinde ayağımı kımıldatamıyorum bu sebepten dolayı yüzüstü yüzmenin imkanı yoktu iki kez suyun içine batıp çıkınca hiç vakit kaybetmeden sırtüstü yüzmeye başladım 10 dk sırtüstü durduktan sonra sesimi duyurmak için baya bir bağırdım.Gelip beni zodyakla aldılar sahile çıktığımda ayağımın üstün

• üstüne basamıyordum.Kas gevşetici iğneden sonra ayağım açılmaya başladı Hani diyorlar ya kramp girdiğinde kıl çekin çimdikleyim bir şey batırın diye; o işlemi krampın gireceğini anladığınız zaman yapmak gerekiyormuş. Kramp girmesinin en büyük sebebi kendinizi aşırı zorlama. Ben hiç dinlenmeden sahilden 150 metre yüzerek açılınca yorulduğum halde yüzmeye devam etmiştim. Aman dikkat edin denizle şaka olmaz

• Yaşadığım her saniye ölümden döndüğümdür.

0|1
    0|0
  • 6-7 yaşlarındayken dolmuş durmadan inmeye çalıştım yerde takla attım az kalsın tekerleğin altında kalıyordum, 1 ya da 2. sınıftayken merdivenden hızla inerken merdivenin korkuluğu göğsüme çarptı nefes alıyordum ama veremiyordum az kalsın boğulacakım, 11 yaşındayken denize daldım daldım ayarlamayı biraz geç yapmışım nefessiz kaldım son anda çıktım bayılmama ramak kalmıştı şimdilik alıma gelenler bunlar...

0|0
    0|0
  • araba çarptı çarpan araba perte çıktı ölmedim, asansör bozuldu bir aşşa düştü bir yukarı çıktı binada deprem hissi oluştu yine ölmedim, yüksek bir tepeden aşşağıya yuvarlandım ölmedim, tam 5 kere boğuldum yine ölmedim, ve son olarak -20 derece soğukta uyudum yine ölmedim, bir sonraki azrail girişimini merakla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • 17 kişinin ölmüş olduğu çatışmadan sağ olarak kurtulmuştum.

1|0
    0|0
  • bir kaç kere döndüm <3

0|0
    1|0
  • sırt üstü 7-8 metre yukseklikten betona düştüm

Vurgun yedim

uçurumdan düşüyordum

bolca motosiklet kazası kurtardıgım için sayılmaz

tabanca ile iki sefer vuruluyordum biri başıma biri sırtıma

yangın çıktı dumandan zehirleniyordum (gece)

aklıma başka gelmedi

0|0
    0|1
  • Bende yüzme havuzunda boğuluyordum kurtarmasalardı.. Bide küçükken prize takılı saç kurutma makinesinin kablosunu demir makasla kestim tam o anda elektrikler gitti..

0|0
    0|0
  • maçtayken karşı taraf taylandlı saglam bir boksordu ve maçın çok önemi vardı k.o olmak istemıyodum macın sonlarına dogru bir sag direk çıktı bitti.

daha bunun gibi çok

0|0
    0|0
  • Bu nası bir soru eheh :) canım isteyince ölümden dönüyorum ehe :)

0|0
    0|0
  • biz doğarken ölmüşüz gardaş.. :P

0|0
    1|0
  • ölümden döndüğüm hiç olmadı. ben evlenince öldüm :)

0|1
    0|0
  • 2 sefer,birinde trafik kazasından,birinde zehirlenmeden, gidiyordum ama bitürlü ölemedim ölümsüzmüyüm ne:)

0|0
    0|0
  • iki kere birinde araba silindire döndü diğerinde havada uctu 3. bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • bılemıyorum allah kazalardan belalardak korusun her kezı

0|0
    0|0
  • bi keresinde araba çarpıyordu az daha zor yırttık valla

0|0
    0|0
  • bi ara gidiyodum baktım burdan beter vazgeçtim döndüm :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...