Fenerbahçe bragayı eleyebilir mi?

Sizce fenerbahçe bragayı elermi yoksa elenirmi sizce?

• Fenerbahçe Eler.
    100% (10)63% (24)71% (34)Oy Ver
  • Braga eler.
    0% (0)29% (11)23% (11)Oy Ver
  • Belli olmaz.
    0% (0)8% (3)6% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Fener eler :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Futbol sever olarak elemesini isterim ülke kazansın arkadaş.

0|0
    0|0
  • Braga basit bir takımmış gibi görünse de kötü bir takım değil. İşin püf noktası Vitor'un Portekizli olması ve Braga'yı çok iyi analiz edeceğini düşünüyorum. Eğer futbolcularda hocanın istediği şekilde oynarlarsa Braga'yı rahat yeneceğiz.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe her türlü gomer bragayi herkes futbol alimi olmus top tutan pas oyunu ve sabirli oyunu aciz oyun olarak düşünüyorlar futbol. muhabirlerinin ove ove bitiremedi bjk nin avrupadan elenisini kupadan elenisini kimse gormedimi

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak çok zorlanacağız braga karşısında Daha geçen gün portoyu 3-1 yendi elenebiliriz işimiz çok zor.

0|0
    0|0
  • Braga eler.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe Eler.

0|0
    0|0
  • rakibe saygı ama Fb 2 gömlek üstün bragadan gerçek bu

0|0
    0|0
  • bir Beşiktaşlı olarak fenerin turu gececegını dusunuyorum.

0|0
    0|0
    • Geçemeyiz hocam muhtemelen braga eliyicek portoyu bile 3-1 yendiler 2 gün önce

• yok be. braga öyle ahım şahım bir takım değil. ben fenerin zorlanmayacagını dusunuyorum. özellıkle kadıköyde farka gidebilir

• Belli olmas

0|0
    0|0
  • Galatasaray'li olarak yorumum: Fenerbahce rahatlikla eler, kadikoy'de rahat bir galibiyet alip rahat kafayla portekiz de isi bitirir.

0|0
    0|0
  • Her türlü eleriz kardeşim 😀

0|0
    0|0
  • braga son lig maçın da portoyu yenmiş dikkat edilmesi gerek

0|0
    0|0
  • İlk maçta 3-0 gibi avantajlı skor yakalarsak eleriz bragayı

0|0
    0|0
  • braga diye takım ilk kez duyuyorum o yuzden fb eler dıyorum :)

0|0
    0|0
    • 2012 yılında şampiyonlar liginde Galatasaray kendi evinde 0-2 yenilmişti Braga'ya.
      Bir kaç gün evvelde Portekiz liginde Porto'yu 3-1 yendi. Son zamanlarda bilinen ve hızlı futbol oynayan bir takım.

• @Nickbulamayanherif ama oyle herifler beraberligin yettigi macta 1 0 i elde edip hala saldiriyor once sakinlestir oyunu top tut adamlar sen arkani otoban yaparsan gelir 3 tane saplar 10 dk da konya ile kupa maçına bak aykut kocaman oyunu pas futboluna çevirdi zaman kazandi bjk kurtarmak icn saldirirken açığı verdi konya golu gomdu ama bjk hala ligin hiper futbol oynayan takimi at gozluklu medyaya gore

• @Obezusta Onun örneği dün akşam R. madrid - Roma macıydı. Ancak roma beceriksizdi. Onun için her zaman tedbirli olmakta fayda var ki fenerbahce takın savunmasını en iyi yapan takın Türkiye'de.

• Braga tersten saplar

0|0
    0|0
  • fener tersten saplar

0|0
    0|0
Yükleniyor...