Beşiktaşımızın 132 desibellik rekorunu sizce kırabilirler mi ?

Galatasarayın yeni hedefi Beşiktaşımızın desibel rekorunu kırmakmış. Konuyla ilgili ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• son paragrafta uefanın resmi sitesinin açıklaması var link

haftalarca planlanmış,anonsçu tarafından organize edilip ıslık çalınan 55 bin kişilik 131.76 desibel(52bin kişi GS)

spontane gelişmiş 132 desibel(32bin kişi BJK) link

1|4
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• inönü stadı:yapılış tarihi 1947 kapasite 32.000 eski taştan yapılmış bir stad

arena stadı:yapılış tarihi 2011 kapasite 52.000 modern ses alışımlı yeni bir stad

bu bariz farklara rağmen kırılmadıysa bu rekor bu saatten sonra kırılmasınında bir anlamı yok...ayrıca her takımın bir kültürü vardır galasarayın kültürü gs lisesidir beşiktaşın kültürü halkıdır tribünüdür yani kırsınlar 1 hafta sonra o rekor tekrar sahibine geri döner:)

1|0
    0|0
  • Kirilir kirilir ne kirilmiyoki arka taraf bos deniz ondan ses etkili cikiyo bunlarda desibel saniyo :D

Seneye butun maclarini diger sahalarda yapacak stadi hazirlanana kadar bekleriz ayni desibellerden :))

0|0
    0|1
  • hee kırarlar old trafford ta gese camp nou da fenev taraftarı aynı anda bağırsın belki kırabilirler <3

0|0
    0|0
  • Renkli forma giyenler, özellikle gecelik gibi kırmızı ve sarı renkleri beğenen erkek camiasından bir cacık olmaz. Ha ama kadınları getirsinler, gs li kadınların çok ateşli olduğunu düşünüyorum onlar kırabilir, nede olsa kırmızı seviyorlar.

0|0
    0|0
  • kırarlar canım kırarlar bağırırken kendileirni kırarlar :) ama o rekor kırılmaz yürek ister aşk ister ;)

0|0
    0|0
  • Anca anonsçu hadi rekor kiriyorz der öyle bağirirlar o sayede belki geçerler bizi. Bizimki doğal gelişti ses tellerim yirtildi lan benim liverpool maçinda aşkimdan :D

0|1
    0|0
  • Biz fenerliler olarak böyle rekorlardan daha ziyade seyircisiz oynamak üzerine rekorlar kırmayı hedefliyoruz :D

0|1
    1|0
  • galatasaray ın tek derdi bizi taklit etmek sabrinin 3 lüsü gibi

0|2
    0|0
    • aynen sana katılıyorum türkiyenin en iyi taraftarı çarşı grubudur bu böyle bilene onlar kim bizi geçmek kim biz beşiktaşlılar kıçımızla güldük

• O rekoru sadece ÇARŞI taraftarı kırabilir ;)

1|3
    0|0
  • bilmiyorum da o rekor kırılırsa yine türkiye'den bir takım tarafından kırılır bence

0|0
    0|0
  • kırsalar bile bir manası yok neden dersen biz beşiktaşlılar rekor kırmak için değil destek olmak için içimizden gelerek farkında olmadan kırdık o rekoru çok fark var ikisinin arasına ;)

1|0
    0|0
  • Galatasarayın kıramayacağı bir rekor yoktur

0|0
    1|5
  • Haha şakamı yapıyorsunuz Galatasarayız biz unutmayın.

0|0
    1|4
  • ASLA ne kırması onlar kim desibel rekoru kırmak kim :) geçenlerde galatasaray fenerbahçe maçında beşiktaşın desibel rekorunu kıracaz dediler kıramadılar KI-RA-MAZ-LAR

0|0
    0|0
  • Biraz daha ekmek yesinler diyorum.

0|1
    0|0
  • Beşiktaş ? Galatasaray? 132 desibel? Oh my god :) Türkçe konuş ne diyorsun ben hiçbirşey anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Bizim kırdığımız desibel rekoru birlikte ypılan anlaşmalı bir deneme değildi anlık ölçümümüzdü onları yaptıkları ise haberli biz haberli örgütlensek o sesi daha da çıkartırdık üstlere ve aynı zamanda daha az kişiyle başardık bunu iki kez

0|0
    0|0
  • o delikanlılar sadece Beşiktaş ta bulunur civatadan taraftar kıramaz o rekoru...

0|1
    0|0
  • ilk denemeleri değil ve sonda olmayacak ;)

0|1
    0|0
  • kıramazlar türkiyede en iyi taraftar çarşı dır bunu dünya biliyor

0|1
    0|0
  • kaşınıyorlar işte boşuna masraf bjkyi kimse geçemez

0|1
    0|0
  • GFB denilen hıyarlar yönetimle uğraşmayı bıraksa büyük Fenerbahçe taraftarı rahat kırar.

0|0
    0|0
  • semtin ruhu ve kapalının ambiyansı olmadan mümkün değil..kırsınlar,daha iyisini yaparız..;)

0|0
    0|0
  • galatasaray ya da fener taraftarından cacık olmaz. ama güzel bir stada sahip olsak göztepemiz kırar.

0|0
    0|0
  • bülent ersoyu çağırırsak belki kırarız :D

0|0
    0|0
  • bilmem ama gs biraz zor kırar gibime geliyor :D

0|0
    0|0
  • zor kırmaları.

0|0
    0|0
  • hayır kıramaz kimse

0|0
    0|0
  • ağızları ve başka organları ile bağırırlarsa belki alkış sesini çıkarırlar :D

0|0
    0|0
  • Onlar tribünlerin önüne ses yükseltici cihazlar koyuversinler bizde onlara.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

• kırabileceklerini sanmıyorum,ancak taklit peşindeler.kendilerine özgü bişey yapamayacaklar..ayrıca bunu yapmak zorla olmaz rekor kıracağım diye bağırırsan işe yaramaz,Beşiktaşlılar rekor peşine düşmeden kimseyi geçeceğim diye değil,sevdaları uğruna ve içlerinden gelen bir coşkuyla bunu yaptılar...

3|4
    1|0
  • ahmetist'in söylediklerine birebir katılıyorum kırsınlar 2 gün sonra 2 katı olarak tekrar kırılır ama rekor kırmak için değil Beşiktaş'a olan aşkımızdan

0|1
    0|0
  • bence kırılır :D

0|0
    1|1
Yükleniyor...