Boşandıktan sonra karınıza nasıl davranırsınız

boşandınız ve ufak çocuğunuzun velayetinde karınızda ama eski karınızın yaşadığı yeni hayatı hoşunuza gitmiyor.evde çocuğunuz varken arkadaşlarını topluyor içkili sohbetler düzenliyor sizde çocuğunuzun bu ortamda olmasını istemiyorsunuz ne yaparsınız

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• çocuğumu almak için dava açardım.

0|0
    0|0
    • Aynen açtı ve 2duruşmada hakim reddetti

• Hayat ne yapalım herkes hak ettiğini yasayamıyor malesef

• Görelim mevlam neyler hikayesi varya belkide aynen öyle kötü veya iyi diye bişey yok haketmek Zaten neye ve kime göre tek gerçek var Allah'ın dediği olur ve en hayırlısıda odur yani yaşadığımız son herneyse en hayırlısıdır canımız ne kadarda yanarsa yansın inan canı yanan biri olarak vede inanarak söylüyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Avukatima danisirim cocugumu bulundugu ortami anlatir ne yapmam gerektigini ögrenir ona göre davranirim

0|0
    0|0
    • Aşağıdaki yorumlarıma bak bir zahmet

• Ben soruna yorum yaptim ! Baskasinin yorumu beni ilgilendirmez

• Hukuğun canı cehenneme neden dersen diğer yorumlarımda uzun uzun anlattım hukuk yok bu dünyada emin ol buna

• içkili ortamsa eğer ben bırakmam,bir şekilde velayeti alırım ki buda geçerli bir sebeptir

0|0
    0|0
    • Ah be kardeşim çocuk 3yaşunda hakim direk red verdi

• Benim eşi değil arkadaşımın amaokadar içindeyimki sanki ben yaşıyorum olayı

• konu bebekse herkes etkilenir

ama ne yapıp edin yolunu bulun

bu avukatlar herşeyi yapıyo szde bulun iyisini

• içkili ortamlar düzenliceği akşam çocuğumun bende kalmasına izin vermesini rica ederdim

0|0
    0|0
  • Bosandin ve eski karin istedigini yasar, emin ol cocugu uzak tutuyordur bu ortamdan. Ya uyuyordur ya da odasinda oynuyordur. Sakin eski esininin hayatina burnunu sokma. Gercekten bunu ailemde yasamis bir insanim ve böylelikte cocuk daha da zedeleniyor.

0|0
    0|0
    • Ben değilim bu benim çok yakınım kardeşim sayılır kadının yaptığı şuursuzluk değilim niye evinde git dışarıda ne halt dersen et

• velayetti neydi bu ilerde sadece cocugun kafasini karistirir, anne de kalmali cocuk. Babasi da sk sk ziyaret etmeli, ama böyle velayet kavgasiyla büyicekse zor. Ve eger baba- anneye kötü davranirsa cocuk anneyi sececek.

• Anne herşeyi hakediyor ama arkadaş yinede çok dağıtmıyor kadını çocuk anneyi seçsin No problem ama anne anneliğini bilsin var mıböyle rezillik elini vicdanına koy

Erkekler Ne Diyor 4

• arkadaşım bu gibi bir durumda olayı belgeyecek delil özelliği taşıyan bir kaç kanıt bulmalısın ya da şahit daha sonra dava açmalısın fakat çocuğun yaşı mühim eğer çocuk ben annemle kalmak istiyorum der ise bu durumda araya pedagoglar girecektir ve aile mahkemesinde kontrolümüz ve isteğiniz dışında açılacak dava sonucu evladınız devlet korumasına alınabilir.

0|0
    0|0
  • ben aynı evde yaşama taraftarıyım.. nikahsız. sadsa

0|0
    0|0
  • karımdan beter durumda değilsem velayet davası açar yeni yaşantısınıda gerekçe olarak gösteririm.

0|0
    0|0
    • Reddedildi

• Yok la çocuk 3yaşında hukuk direk anne diyor

• yapabileceğin çok bir şey yok o zaman hukuken.

eski karınlaq bir konuş kendine çeki düzen versin diyicem , laftan anlayacak birine benzemiyo.

ben cocugu alır başka bir şehre yrleşirdim ama sana bunu tavsiye etmem.bu çocuk üzerinde daha büyük hasarlara neden olabilir.

• Önce çocuğumun annesi sıfatıyla eski eşimle başbaşa konuşup rahatsızlığımı ve endişemi belirtirim. Eğer ters tepki veriyor, umursamıyor ya da hareketlerine aynen devam ediyorsa bir kez daha konuşur ve çocuğun vekaletini üzerime almak istediğimi belirtirim. Hala değişen birşey olmazsa, mahkemeye dava açıp çocuğun vekaletini üzerime alma yoluna başvururum.

0|0
    0|0
    • Birinizde ağzını burnunu kırarım dese yok baba bu ülkede hukuk kadın eğitimli iş güç sahibi hukuk senin bakış açını önemsemiyor içiyor içmiyor dert değil

• Bazı insanlar, özellikle kadınlar ayrıldıkları eşlerini kıskandırmak için bazen nispet yaparlar, hatta bu nispet yapma olayını daha da abartabilirler. Amaç belki ilgi çekmektir, belki acı çektirmek ya da tahrik edip karşı tarafı suçlu durumuna sokarak koz elde etmek. Sebep ne olursa olsun mantıklı olmak da yarar var. Bu konuyu avukatlarla ya da hukuk sitelerinde görüşürseniz yararınıza olur.

• Bak bunlar çok mantıklı kendi zavallının farkında değil ama mutlaka bir stratejisi var çünkü cahil değil iyi fikir verdin ama kendi iş hayatımdanda biliyorum bu olaydada yakınan görüyorum hukuk mukukyok kardeş bu lafım kulağında kalsın

Yükleniyor...