Kızlar, Spor salonları detay detay :) ?

Bir bayan erkeklerin çoğunlukta olduğu spor salonlarına neden gelir bayanlara özel spor salonları varken? Benim şahsi fikrim ilgi çekmek isteyor dışarıdaki ortaminda ilgi çekmemiş spor salonunda dar taytlarla dekoltelerle ilgi odağı olmak istiyor ama oraya gerçekten gelişmek için gelen kimsenin dikkatini çekmiyor. Sizce gelen kabaca argoca yollumudur?

Güncellemeler:
? ?

0|0
3

Kızlar Ne Diyor 3

• senin bu fikrin de bir etken olabilir belki yaaşdığı bölgede kadınlara özeli yojtur ya da kadınalra özel daha pahallıdır

0|0
    0|0
    • Haklısın olabilir araştırmadm. Ama 30-40 kişi içinde gerçekten çalışan 2-3 kişi anca diğerleri sohbet ediyor vücutlarını sergiliyorlar

• kadınlar var bu durum ya çoğu sohbete resim çekmeye gidio

• Onlardan bahsediyorum işte :)

• Spor yapmanin da altinda art niyet ariyorsunuz ya bir sey demiyorum😅

0|1
    0|0
    • Yanlış anladn ama bana abes geliyor gerçektn spor yapmak isteyen bir bayan rahat olmak ister gelenlerin hepsi kasıla kasıla spor yapmaya çalışıyorlar. Bir çoğu ise erkejlerle gırgır şamata

• Kadin spor salonlari cok lacka oluyor kisir gunleri vs. Bende motive olamiyorum erkekler daha disiplinli ve daha iyi motive ediyor ikisini denemis biri olarak karma spor salonlarini daha yararli buluyorum

• Hmm evet mantıklı senin gibi düşünen çok az ama

• bayanlara ozel olana gidrim ben çekiniyorum erkeklerin bakmasından

0|1
    0|0
    • Olması gereken de o değil mi

Yükleniyor...