Cevap verirken her durumu göze alıp cevaplandırın lütfen

erkek arkadaşınız birden sizden sıkıldığını (tavırlarnızdan,triplerinizden), varlığınızla yokluğnuz bir olduğnu söylüyo ve size iğrenç iğrenç küfürler ederek ayrılıyo. bunun sebebi sizce ne olabilir ? başka biri mi var yoksa cidden böle mi ? bir de sonrasında sizinle barışmak istese tutumuzn ne olurdu?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilinin yaşanan bazı durumlarda dikkat ettiğinizde(ki gerçekten şeytan ayrıntıda gizlidir) yaptığı yorumlardan, verdiği tepkilerden, onu gerçekten tanımaya başladığınız andan itibaren olabilecek olgudur. tabii ki herkes için geçerli değildir bu ama bu noktada bir kendini beğenmişlik, otu çöpü eleştirme, her şeye kulp bulma görülürse soğuma başlamış demektir. artık eskisi gibi olmanız çok zordur her an kendinizi sıkmanız gerekir. zordur insanın bunu kendisine itiraf etmesi ama artık yollar ayrılmaya başlamıştır ve geçen her güne yazıktır. aslında soğunulan şey sevgiliden çok yürektir ve insan yüreğini sımsıcak tutmadıkca hiçbirşeyin anlamı yoktur hele ki sevginin hiç.işin özeti şu duyguları söylemekle kendini tatmin etmiş bir adam sendromu sonra soğumuş ve belli belirsiz ne istediğini bilmeyen biri sıfatına bürünmüş birazda büyüklenme kendini bişey sanama durumları İlk ve en önemli sebep erkeklerin genel karakteristik soğuk davranmak ve ilgisizlik özelliği olan “elde etmenin yarattığı heyecan hissi”nin kadını elde ettikten sonra kaybolmasıdır insan duygularının hislerinin ve karşısındaki insanın arkasında durması sonuna kadar savaşması lazım bunu yapacak yüreği yoksa o adamdan hiç bişey olmaz

1|0
    0|0
    • ben çok trip atarım yani üzülürüm diyelim bunu da çok çabuk atlatamam ama sonrası cok mükemmel olur. bunu biliyo ama bıkmış artık. ne biliyim bana hep çocuksun sen falan diyodu. her seyı geçtim küfür edip bir anda hiçbir şey yaşanmamış gibi bitirebilmesi zoruma gitti. kişiliksiz işte.

• baskalarının duygularıyla oynamak cok baska bır sey ya. bnun acıklaması olamaz.

• eğer iznin olursa eklersen konuyu fikir alışverişi yaparız

Erkekler Ne Diyor 4

• Onemli sirasina gore belirtmeliyim sunu hayatinda boyunca unutma hickimse kadin veya erkek hic kimse ama hic kimse sana KUFUR E-DE-MEZ ancak sen izin verirsen edebilir bu kismi dusunmeni tavsiye ederim herkes haddini bildirmek kendi karakterini kendi sahsiyetini korumak senin birinci gorevindir .

Kufur etmeye tesebbus ettiginde onu si*tir etmek defol git demek dunyayi basina gecirmek senin kendine karsi sorumlulugundur .

Buraya kadar yaptigimiz aciklamalar senin ne kadar ters pozisyonda oldugunu yok efendim baska biri mi var yok tekrar donermi gibi GARABET SORULAR sormana sebep oluyor DONMEK KIMIN HADDINI KIMIN CESARETINE ,CEHENNEME KADAR YOLUN VAR DIYECEGINE SENIN SORDUGUN SORUYA BAK INANILMAZSIN

Lutfen biraz kendini gururunu dusun onu cignetme asla

Onun ne dusundugunden sana ne sen kendini dusun...

saygilarimla

1|0
    0|0
    • :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( döveydin :)

• rica ederim

insanlarin birbirine kufur etmelerini kabul edemiyorum hic haklari olmamarina ragmen aninda tepki gosterilmesi taraftariyim .

Aninda reaksiyon gostermelisin bunu kural edin cok rahat edersin.Senin tepki koyamayacigini bildigi icin kufur yolunun seciyor bu iliski ebediyen bitti

Sozel asagilamanin hemen akabinde FIZIKSEL SIDDET GELIR bu kacinilmaz bir sondur

saygilarimla

• kulagıma kufedır soyledıklerın eyvallah;)))

• Hala soruyor musun

0|0
    0|0
  • yok artık başkasını bulmuş hayırsızmış kısım işte. sonra barılması iyi değil. sen boşver onu oyuncak gibi onun gel dediğinde gitcen mi.

0|0
    0|0
  • yol orada :)

bi s.ktir git demek var yanii :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sakın ulaşma mesaj atma ve yanına gitme! sakın ama sakın! başta üzülürsün 2 ay sonra iyiki kurtulmuşum dersin başkaları çıkıyo:)sen şak diye hayatından silersen hemen olmasa bile bir süre sonra ona çok fena koyucaktır.eğer başkası için böyleyse zaten boşver gitsin ilk tekmede seni arar:)bunla zaman kaybetme.küfür olayı yoktu bizde ama sevgilim sıkıldığını söylemişti.mücadele ettim baktım gitti.birden attım hayatımdan.şimdi mesajlar atıyo ve başkasına aşık olduğumu söyledim.bunlar kötülükle anlar.

0|0
    0|0
  • s.ktir git be derim :S

0|1
    0|0
  • üstüne yapıştığını düşünmüş, kurtulmak istemiş.

barışmak istese istemezdim yerinde olsam. gururunu cignetme kimseye.

0|0
    0|0
  • bi kere gururuna yediripte barışma gibi bir duruma düşme ama dinle neden yapmış anla. Ayrıca sana çocuk mu yok biri gider biri gelir bu her zaman böyledir unutma

0|0
    0|0
    • o kadar küfürden sonra midem kaldırmaz ki ilk defa yapmıyor bunu. artık olmaz zatn. yorum ıcn sagol cnımm

• Canım belli ki ayrılmak için daha iyi bahane bulamamış büyük ihtimal başka birine ilgi duyuyor olabilir

0|0
    0|0
  • asla kabul etmezdim. bana kimse oyle davranamaz. eger kabul edersen kendini dusurursun. sakin yapma. vur gotune tekmeyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...