Galatasaray, Fenerbahçe derbisinde kazanmak için ne tarzda oynamalı?

Bence ofansif oynamalı. Ofansif oynayıp rakibi abluka altına almalı. Defansif oynarsa büyük olasılıkla yenilir çünkü.

Güncellemeler:
İlk 11'i de şöyle olmalı: muslera, linnes, denayer, chedjou, hakan balta, selçuk, bilal, podolski, sneijder, yasin, donk.

umut oynamamlı. rakibi ablukaya alabilmek için ileri uçta donk gibi defansif yönü kuvvetli bir oyuncu oynamalı.

0|0
2|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'yi yenebilmemizin tek yolu taraftarların gazıyla gerçekten hırsla ve istekle oynamamız. Başka bir yolu yok, net.
    Fenerhaçe şu an Avrupa'nın en iyi takım defansını yapan takımlarından biri ve bizde forvet olarak Umut'u oynatıyoruz, yani gol atmamız neredeyse imkansız. En uçta Podolski ile çıkmamız gerekli bence.
    İlk 11 yazdığın için kafamda cezalı veya sakatlara bakmadan bir 11 yazıyorum bana göre çıkması gereken.
    Muslera- Linnes-Denayer-Chedjou-Carole-Donk-Selçuk-Bilal-Sneijder-Yasin-Podolski
    Ben içeri kat edebilen kanat oyuncularıyla oynayan takımları severim ama bizde öyle bir oyuncu yok, bir Volkan Şen'imiz bile yok maalesef. Bu görevde Yasin'e sahibiz ama onunda yapabildikleri malum. Bunun dışında Sneijder, Podolski veya Selçuk'un uzaktan denemelerinden sonuç bulmamız gerekebilir. İşin en kötüsü ise Umut oynadığında cidden karşı takımın teknik direktörleri savunma hattını daha rahat kurabiliyor, en azından Podolski ile azcık daha zorlayabiliriz karşıyı.
    Neyse çok konuştum, son olarak her şeyin dışında bu maçın favorisi normal şartlarda Fenerbahçe'dir. Ama derbilerde favori olayı biraz sıkıntıdır her zaman. Böyle büyük günlerde kötü oynayan bir takım çok iyi de oynayabilir, iyi olan çok kötü de. Psikolojiler çok önemli.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gol atmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• ofansif oynayacak takim var ancak takimda ruh yok fark yemezsek iyi

0|1
    0|0
  • Baskıyla hücumla alırız maçı

0|0
    0|0
  • Donk disinda katiliyorum ama takimda ruh yok simdi holandsli bir hoca grldi buyuk ihtimalle ofansif oynatir hatta 4 3 3 kesin. İyi mi olur bilmem bekleyip gorecez.

0|0
    0|0
  • nasıl oynar bilmem ama #Fenerbahçe tersten saplar.

0|0
    0|0
    • Ama Galatasaray'da da Sneijder, Podolski, Selçuk İnan ve Muslera gibi üst düzey oyuncular var.

• çünkü sneijder kadar karaktersiz değiller. haklısın. 8)

• sneijder neden karaktersiz?

• gs ne oynarsa oynasın ama gs ruhuyla oynasın karşıdaki takım fark etmez ama ruhsuzca oynarlarsa amatör takım bile bizi yener

0|0
    0|0
  • en iyi savunma, hücumdur.
    sinyor terim..

0|0
    0|0
  • ofansif oynarlarsa çok gol yerler. kadro kötü. defansif oynarıp kontra atak futbolu oynarlar 1 gol atarlar belki 2 üstüne yatarlar sonra

0|0
    0|0
    • Galatasaray kontratak futbolu oynayamaz çünkü defansı çok zayıf.

• o zaman fener kaliteli takımla özürlü gibi oluyordu arkadaş ortamında fenerin en iyi özelliği takımda çok yakışıklı eleman var diyoduk. yani futbolla alakaları yoktu

• O da bir faktör tabi.

• Bize karşı ofansif oynayan her takım en az 2 yer...

0|0
    0|0
  • bence her olasılıkla yenilir.

0|0
    0|0
  • Galatasaray'a sadece biraz Galatasaray ruhu aşılanmalı. Biraz inanırlarsa poposundan kan alamayacağı takım yok.

0|0
    0|0
  • kendılerını yere atsınlar süreklı ıllakı bı penaltı alırlar :D

0|1
    0|0
  • eyyamcılar halleder derbiyi canını sıkma sen

0|0
    0|0
  • Gerçekten susmalısın.

0|0
    0|0
  • Yenin de gerisi önemli değil bize yarasın :D

0|0
    0|0
  • Ne yaparsa yapsın yeterki kazansın 😀

0|0
    0|0
  • Saldırmali

0|0
    0|0
  • gs bu macta fark yememeye oynamali Fenerbahçe az akıllı oynarsa 6 0 in samiyen sahnesi cekilir

0|0
    0|0
  • Galatasaray ne oynarsa oynasın isterse 0-0-0 oynasın 11kaleci yine fbyi yenemez

0|0
    0|0
  • donk u forvete koyarak dünya futbol tarihinde yine bir ilke imza attın tebrikler

0|0
    0|0
    • Umut mu oynasın forvette?

• ya bu poldiyi neden kimse forvet olarak düşünmez anlayamıyorum.

ben olsam

muslera

hakan balta - denayer - chedjou - sabri

selçuk - donk

yasin - sneijder - lines

poldi..

• Baskılı oynamazsak rezil olucaz kendi sahamızda, o yüzden inşallah öyle oynarız

0|0
    0|0
  • kaderine razı olacak galatasaray pozisyona dahi giremez 2-0 fenerbahçe alır.

0|0
    0|0
  • Bu sefer 7-0 bitecek..

0|0
    0|0
  • hadi git yat :D

1|0
    0|0
  • Tamam söylerim Orhan'a dediğin gibi yapsın.

0|0
    0|0
  • Bence sahaya çıkmasın en azından hükmen yenildik der

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyım ama ne ofansif ne de defansif fenere karşı oynayabilecek bir takımımız yok

0|0
    0|0
  • Kazancağını düşünüyormusun :) güldürme beni ya.6-0 hatırlıyormusun. Yeni bir fark olabilir :)

0|0
    0|0
  • Hakemi alsa yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...