Tespit: her güzel kızın yanında ondan daha az güzel bir kızın bulunması !..

Merhaba arkadaslar.. Ben kendimce bir tespitte bulundum (belki önceden paylasılmıstır) Yani ortama bakarsanız her güzel bir kızın yanında kendinden daha az güzel(çirkin demek istemiyorum) bir kız ile gezmekte yani bu bir taktik olabilir mi :) Cevaplarınızı bekliyorum. Umuyorum bunu bir taktik olarak kullanmıyorlardır bayan arkadaslar :)

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden o yönden bakıyorsunuz?Bir de bu mantıkla bakın o zaman.Her kızın yanında kendinden daha güzel bir kız vardır.O zaman o kızların kendine güveni tam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Taktikmi degilmi bilemedim ben o tespite varmadim ama hakli olablirisin. Kendisi digerinden daha guzel oldugu icin guzeliigi diger kiz yaninda oldugu icin bikac kat daha artiyor ve daha cok ilgi cekiyor. Bence bu baska bisey gelmiyor aklima

0|0
    0|0
    • Eee.. Yani Bence de kendi güzelliğini 2 katına çıkarma işlemi gibi birsey oluyor :)

• Arkadaşlarım güzel insanlardır. Bu durumda çirkin ben mi oluyorum ? Yapma bunu.

0|1
    0|0
  • butun arkadaslarim guzel masallah. bazen ben de dusunuyorum neden hic cirkin arkadasim yok.

0|0
    0|0
    • Yoksa.. O Tespitte ki kız sen misin :)

• hahah bilmem ki.. Hatta okulun en guzel kizi da arkadasimdi yaa ;) iyi de hepimiz farkliyiz birimiz esmer birimiz sarisin birimiz kumral

• O Zaman sizin öyle bir durumunuz veya uğraşınız yok ne kadar güzel :) Güzel kızlar topluluğu olarak gezmekte güzel bir duygu olsa gerek :)

• ne alakasi var, arkadasliklar, dis görunuse göremi seciliyor sanki, kusura bakma ama hayatta duydugum en sacma ey, tabikide biri birinden guzel olabilir, her insan aynimi, hem kimin kimden guzel oldugunu herkes farkli degerlendirir, cunku guzellik kime baktigin degil nasil baktigindir,

0|0
    0|0
    • Ya dediğinde doğru tabiki de.. Ama güzel var güzel var yani ben belkide hep o tip arkadaslara denk geldim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...