Spor salonu önerir misiniz?

pazar günü sınavdan sonra üstümden büyük bir ağırlık kalkıcak sinir stres biticek ben de spora başlayıp mezuniyete kadar biraz kilo vermeyi düşünüyorum. Böyle kızların utanmadan sıkılmadan gidebileceği uygun fiyatlı biyer biliyor musunuz ben araştırdım ama çok arada kaldım.

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• cevaplarımı okumaya geldim :D bende sınavdan sonra spora başlıcam, mezuniyet kıyafetinin içine sığabilmek için

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• MacFit gerçekten harika bir işletme spor konusunda... Üstelik de ucuz yani. Aylığı 75 den 100 e kadar falan değişiyor semte göre. Ama her semt de güzel ve ilgili gerçekten. Buraya gitmeni ve web sitesinden araştırma yapmanı şiddetle tavsiye ediyorum :)

1|0
    0|0
    • 55 lira yazıyo aylık içine girip üye ola tıklıyorum 107 lira fiyat veriyo baştan fail

• 55 liradan başlayan fiyatlarla yazar, ona aldanma. Nezih bir semt seçtin heralde 107 lira olduğuna göre.

Siteden bakma ya. Sen en iyisi sitenin en altındaki iletişim kısmından, randevu al' a tıkla. O formu doldur, istediğin semt tekini seç. Tek tek fiyatlara da bakabilirsin istersen. Sonra da görüşmeye çağıracaklar zaten seni. Oraya gidip daha iyi bilgi alırsın. Baştan fail falan dersen, sen spora hazır olmazsın böyle.. baştan fail olursun aman ha.

• Ayrıca jatomiye falan hiç gerek yok. Çok maliyetli yer orası. Hiçbir farkı da yok MacFit ten. MacFi'teki personeller daha ilgili hem, hem de MacFit'in salonları daha büyük ve daha kapsamlı. Jatomi biraz tiki işi, yok spaymış yok saunaymış fasa fiso.

• Sadece kilo vermek için spora gidiyorsan evde ağırlık çalış bence ve protein diyeti yap daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Jatomi

1|0
    0|0
  • İstanbul'da isen macfit ya da jatomi

1|0
    0|0
  • Nerde yaşıyorsun ki

0|0
    0|0
  • Jatomi - Hocaları tırt 3 tane kas grubu biliyorlar ama salon güzel.

0|0
    0|0
  • Squat rack olmayan bir salona yazilma

0|0
    0|0
  • İnsan nerede yaşadığını söyler.

0|0
    0|0
  • Bursada oturuyor isen tavsiye edbilcegim yerler var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2