Boksun bırakmalısınız siz ede? Detayları okuyup yorumlayın lütfen?

Gecen boks macım vardı. 5,6 aydır boks yapıyorum il birinciliğim var ama rakibim çıkmadığı için birinci gelmiştim bu maçta kilom yüzünden 80 de dövüştüm 75 te dövşüyorum genelde ama birkaç kilo yüzünden 80yazdılar ilk defa çıkacaktım ringe hocam çıkma dedi meğerse çocuk Türkiye 2 cisi çıkayım bişi olmaz dedim çıktım herkes korkuyordu cesaret edemiolardı. onla dövüşmeye Neyse bir iki derken acele ettim boşluğumu buldu. bir çaktı burnuma gözüm doldu sonra kanadı burnun ağrısı kafama vuruyordu hakem saydı bıraktım. Yenildim işte 😭baya Bı koydu bir yumrukla pes etmek. Bide bu kalıpla. Rakipte benim gibi hayvan gibiydi. Bu mesleği yapmak istemiyorum. Özel harekat olmak istiyorum. Edebiyatçı polislik düşünüyorsan boksun birak dedi burnun kırılır ya da çenen yamulur falan dedi sizce?

0|0
02

En İyi Erkek Görüşü

• Hipofizinde de sorunlar oluşabilir yediğin darbelerle. İstemiyorsan bırak senin kararın

0|1
    0|0
    • Boksu seviyorum ama polislik için sıkıntı çıkarırsa kötü olur

• Maçlara katılmıyorum o zaman

• O senin bileceğin şey. Risk var her zaman gerçekleşecek diye bir şey yok ama gerçekleşedebilir. Ben sana şöyle ya da böyle yap demem

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• 5 6 aylık boksör sün daha çoook calisman lazım iyi biyerlere gelmen için bide içinde istek hırs azim cesaret olmalı

0|1
    0|0
    • O yumruktan sonra soğudum boskstan o kadar yol gittim saatlerce torba dövdüm gölge boksu yaptım bir yumrukla dövüşecek hale geldim

• O yumruğu yememek asıl mrsele etkili gelen bir yumruk la ne şampiyonlar nakavt oluyor normal birşey bu. Bol bol spaning yap dovusurken kendine güven bol bol eskiv yap hareketli ol ağır olma

• Ölen ilgimi hırsımı azmimi canlandırdın gerçekten çok sağol

Yükleniyor...