170 boyum 53 kilom?

fitnessa baslasam kac ayda fit biraz kasli gibi bir vucudum olur

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sana 2 veriyorum cunku cok zayifsin, tabi yemene icmene dikkat etceksin. Ve uykunu al.

Bende eskiden 50 kiloydum boy 1.73 ben 2 senede anca fit oldum ve Şu an 7 senedir hala duzenli yaparim fitness hasta olmadigim zamanlar. Tabi bu insandan insana degisebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben senelerdir yapıyorum kolum 30 dan 36 ya anca çıktı , böyle bir kaç aydan bir cacık olmaz ve ikincisi senin genetiğini bilmiyoruz , senin yağ oranını bilmiyoruz. Vücutta su tutumun , kemik yapın hepsi bir faktör birinin seni ölçüp kafa patlatması lazım ki buda çok uzun sürer.

0|0
    0|0
  • hanım bana ordan 3 aya kaslı bir vücüt getirirmisin lütfen sipariş mi veriyon kaç ayda olur çok komiksiniz :)

0|0
    0|0
    • tahimini bir cevabin yoksa bos yapma da

• arçelik yaparız merak etme olmadı vestel, samsung gider bu böyle fit vücut için ilk yemeğine dikkat etcen akışına bırakıcaksın devam etmezsen eski haline geri dönersin kısaca bütün hayatın boyunca fit olmak istiyorsan büyün hayatın boyunca yapıcaksın

• 1 aya kalmaz olursun devam edersen de iyice gelisir, yalnız fitnes memeleri küçültür, sonra burda nasıl büyütürüm diye sorma

0|0
    0|0
  • Beslenmen antremaninda ilgili başlamadan düşündüğün şeye bak

0|0
    0|0
  • 42 43

0|0
    0|0
  • kaslı olup napacanki :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0