Sorum Beşiktaşlılara fenerbahçe mi galatasaray mı daha itici sizce? ?

Hangi takıma daha fazla nefret besliyorsunuz? ? Sadece Beşiktaşlılar ankete katılsın

• Galatasaray
    27% (7)50% (17)40% (24)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    73% (19)41% (14)55% (33)Oy Ver
  • İkiside eşit
    0% (0)9% (3)5% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

1|0
7|16

En İyi Kız Görüşü

• Fenerbahçe kadar itici takim yok. Şerefsizlik, çirkeflik, yüzsüzlük, şikecilik ne dersen hepsi mevcut. Şimdi buraya fenerbahçeliler dolucak ve derbiden bahsedicekler. Şimdi kime sorsanız tarafsız ma kimin daha iyi oynadığını söyler. bu durumda söylicek tek sözüm ALLAH'A ŞÜKÜR BİZ HALA BEŞİKTAŞLIYIZ AMA SİZ HALA ŞEREFSİZİN ÖNDE GİDENİSİNİZ. başka söze gerek yok zaten...

0|3
    0|0
    • sana gelelim simdi araba tutkunu 2006 sulu derbi ac bak arat kendi kendine tahrik olan taraftar grubu gs iken hala fenerbahçe nn stad yakmasina laf ediyorsun gs nin pislik topcularinin tahriki polisin taraftara saldirmasi ile olaylar oldu

• @Obezusta Beşiktaş tribünlerini benden iyi bilemezsin sana özellikle canlı şahit oldugumu söylim sezonun ilk maçı uefa on elemesinde Serdar Adali ve Tayfura dakikalarca tezahürat yapıldı. Çoğu fb taraftarı sikeye inanıp azize demediğini bırakmazken Beşiktaş taraftarı inanmadı , fb 19 maçtan Beşiktaş 1 maçtan
      Beşiktaş ta tape yok ve kazanılan mac tamamen şans

Kızlar Ne Diyor 6

• itici babandır yalnız :/ sinir oldum

0|0
    0|0
  • Fener

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe itici çirkef bir takım...

0|0
    0|0
  • kesin #Fener derler..

0|0
    0|0
  • Fb daha itici

0|0
    0|0
  • fenerin başkasıyla maçı olduğunda ve maçı aldığımızda gs'liler sanki onları yenmişiz gibi küfür ediyolar. bence onlar daha gıcık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Fb bro

0|1
    0|0
  • İkisi de birbirinden beter ama gizlenip bunu merak etmek normal bir is değil

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe derler tabiki bundanda mutluyum cunku
    her gslinin 2. takimi bjk
    her bjklinin 2. takimi gs
    her ikisinin tek dusmani Fenerbahçe
    her Fenerbahçelinin tek takimi Fenerbahçe

sana bunda ornek ac gir bak bjk gs taraftar forumlarında oku yorumlari

0|0
    0|0
  • bu dünyada nefret ettiğim 3 şey varsa biri fenevbahçedir, diğeri fenevi tutanlardır, son olarakta gebertmek istediğim şikeci Aziz Yıldıvımdır

1|0
    0|0
  • bjk nin fenerle gs ile işi olmaz onlar şanslı :D herkese yakın duruyorlar o yüzden biraz daha kolay işleri ama şampiyon olamayacaklar. ankete katılmadım bu arada belirteyim.

0|0
    0|0
    • Carsinin ayakkabi kutularındaki paralara isyan ettigi adami klube getirtip loca satan f. o stadi bitirtmek için sarayi seven f. o yakin durmuyormus peh peh

• Türkiyede iki takım vardır Fenerbahçe ve Fenerbahçe düşmanları

1|0
    0|0
  • İkisininde canı cehenneme

0|0
    0|0
  • Ulsn birisi 17 birisi 11 senedir kadıköyde maç alamamış. Hala uefa kupamız falan vsr diyorlar. En nefret edeilen takım fenerbahçe
    Ama harbidende çok büyük oldugu için. Bu sene avrupada en çok puan 11. Takım

0|0
    0|0
  • Ben GS den tiksiniyorum.. FB den midem bulanıyo

0|1
    0|0
  • İkiside eşit

0|0
    0|0
  • Aynı bokun sarısı işte ne fark eder.

0|0
    0|0
  • ikisi de umrumda değil

0|0
    0|0
  • Galatasaray' çünkü yenildikleri maçlarda sahayı terk edip maç düzelince geri giriyorlar

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe derler tabiki.

0|0
    0|0
  • ikiside

0|0
    0|0
  • FB'yi Aziz Yıldırım itici yapıyor. Yoksa GS'den daha sevimli. Aziz Yıldırım'ın hırçınlığı da GS'den kaynaklanıyor. GS, saman altından su yürüten, kimseyle kavgalı görünmeyip her türlü hileyi, şikeyi yapan kulüptür. Aziz Yıldırım'ın, Türkiye'ye şikeyi GS getirdi sözü de doğrudur. BJKli olmasam FBli olurdum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...