Spora başladım?

Günde 6 kilometre yürüyorum ama bugün o kadar yorgunum ki daha yeni başladım bırakmakta istemiyorum sizce yaptıkça vücudum alışır mı ya da kötü birşey olur mu? Bugün de yürüyüşe çıkayımmı?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Sen yavaş yavaş uzatman gereken mesafeleri ilk günden kendine yüklenirsen çabuk bıkar ve yorulursun

0|0
    0|0
    • ilk gün kaç km ile başlamalıyım

• Günde 1saat hafif tempoda hızlı tepoya yükseltip alçaltarak yürümelisin böylelikle daha etkili olur

• ben 20 dakikada 2 km yürüyorum ama :/

Erkekler Ne Diyor 6

• Yürüyüş yapma koşu yap.
    Ve sana şunu söyleyebilirim.
    Vücuda ne verirsen ver. uyum sağlar bunu unutma. istediğin kadar zor gelsin. isterse hava karli olsun. bahaneler sadece basarisizlar icindir. eger istiyorsan , başarırsın. bu kadar

0|0
    0|0
  • 6 kilometre değilde , aç karnına 15 dakika yaparsan glukojen depon olmadığı için yağ yakmaya başlayacaksın. Bunu bir dene.

0|0
    0|0
    • ben yemekten sonra yapıyorum yakayım diye demekki yanlış yapıyorum

• :)) çok yanlış bilinen bir şehir efsanesi , biliyorsunuz ki vücudumuz kalori ihtiyacını önce karbonhidratlardan sağlar yani basit olarak şeker diyebilirz. Sen aç karnına yapıcaksın ki glukojen depoların azalmış olacak ve vücut yağlardan yemeye başlayacak bu şekilde çok güzel yağlardan arınabilirsin. Sabahları yapmanı öneririm çünkü güne aç uyanıyoruz.

• 6 kilometre kac dakikada?

0|0
    0|0
  • hayir hayirlisi olsun

0|0
    0|0
  • bir gün dinlenme. bir gn yuru

0|0
    0|0
  • neden yürüyüş yapiyosun

0|0
    0|0
    • yediklerime dikkat ediyorum ve sağlık için aynı zamanda kilo veriyim diye az dün başladım çok hareketsizim

• hayır

• o zaman koş yaninda bir arkadasin olsun hergune gerek yok haftada iki defa ile basla bir ay sonra uce cikar

Kızlar Ne Diyor 2

• bak kardeşim spor öyle birden kendine yüklenerek yapacağın bişey değil. ilk gün yavaş tempoda başla. yavaş yavaş hızlandır.

0|0
    0|0
    • galiba ben biraz abarttım ilk günden 6 kilometre yürüdüm şimdi 2 kilometre yürüyeceğim yoksa fena olucam

• tam buğday ekmeğii yiyorum yersem de ince bir tost dilimi. bir de ben çok çabuk doyuyorum. sonra da midem çok dolunca acaba cok mu kalori aldım diyorum yanlış mı düşünüyorum acaba

• hayır. yemekten önce 1 bardak su iç hem daha az yersin hemde doymuş hissedersin. bu kadar kalorilere takılma. dikkat et yeter :)

• Abartmadan baslaşaydin

0|0
    0|0
Yükleniyor...