Şaka olsun diye bir arkadasın sınıfın önünde pantolonunu indirdiler çocuk okula gelmiyor ne yapmalıyım

kızlar bu cocuk nasıl okula gelebilir oldukça çekiniyor napmalıyım?

Güncellemeler:
benim tamam:(

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Eğer sen değil de arkadaşınsa ve şakayı yapanlarda pişmansa hep beraber indirin efem :) O zaman kötü hissetmez ancak :)

1|0
    0|0
    • ya şaka yapılırda tüm kızların önünde nasıl yapılır ya :S

• Mümkün mertebe kafama takmamış gibi davranmaya çalışır makaraya vurardım.Başka yolu yok :)

• kızın biride gelmis hortum gibi sallanıyodu diyo nasıl makara bu ya :d

Kızlar Ne Diyor 5

• Iki çapulcu yüzünden eğitiminden mi cayıyor? E arkadaşın bunu göze almışsa senin yapabileceğin pekte bir şey yok açıkçası ..

0|0
    0|0
  • Soru : yanlışlıkla pantolonumu indirdiler utancımdan gelemıyorum ' olmalıydı.

Şimdi burada biraz kendine güvenmen ve umursamaz olman gerekiyor. Okulada git , soranlara gülenlere , ee yani? diye cevap ver. Ee indirdiler yani noldu? diye cevap ver. 2-3 güne sesleri kesilir.

0|0
    0|0
    • sende sınıfın önünde çıplak kalsan herkesin önünde napardın:(

• ewet

• Senın ailen bir gitsin olmadı milli eğitime gidersiniz.

• Onlar utansın hocalara söyle onlar halleder.Ara hatta deki hocam çok utanıyorum herkesin önünde pantolonumu indirdiler de müdüre git hatta displine gitsinler ohh ne güzel :D

1|0
    0|0
    • iyice duyulur o zaman rezil olnur walla :S

• en iyisi okul değişmek

• Neden arkadasina iteliyorsun konuyu :D Birsey olmaz git unutulur 2 - 3 gune

0|0
    0|1
    • kızlar dalgasında işin hayatında görmemişler sanki espiriler yapıolar bide:S

• videosunu izlemişler bide :S

• :D okulu değis kesin çözüm

0|0
    0|0
    • o derece kızlar unutmazmıböle seyleri :?

• izlemem ya ayıp :D

• meraktan izlemiş ama tüm kızlar bide ne espriler yaapıolar bana diolarki yok hortum gibi sallanmıs :D oha dedim ya

Erkekler Ne Diyor 6

• zamana bırak gelir sonunda :D

0|0
    0|0
  • Yaşasınnn kötülükkkk :DD

0|0
    0|0
  • Takma kafana. sen yapsan neyse de senin işgüzar arkadaşların yapmış. hiçbişey olmamış gibi davran. gül geç söylenenlere cevap verme. 1-2 gün sonra herşey yoluna girer

0|0
    0|0
  • yazık ya cocuğa

0|0
    0|0
  • Donu inen cocuk senmisin dogru soyle

0|0
    0|0
  • bunu da herkes yemiş ya * ne pantolon inmesi arkadaşım yaş diyon 30 35 arası ne okulu bu * kemer var olmasa bile çuval değil ya bu pantolon düğmesi fermuarı kapalıysa bele takılır inmez düğme açılmadan * iyi kafa bulmuşsun milletle * helal *

0|1
    0|0
Yükleniyor...