Ne düşünürdünüz ? Ve sizce ne düşünülmesi gerekir ?

Arkadaşlar size bir sormak istiyorum, hiç konuşmadığınız hatta yüzüne bile bakmadığınız sınıftan bir kız arkadaşınız var diyelim sizinle konuşmaya çalışıyor yani siz isteseniz onunla arkadaş olabilirsiniz ama yüzüne bile bakmıyorsunuz ve oda bunu biliyor ve sizinle konuşmak için adım atıyor şimdi size birkaç gün önce bu kız ile geçen diyaloğu yazıcağım. YGS sonrası sınavdan çıktıktan sonra durakta dolmuş bekliyorum ve buda tesadüfki aynı okuldaymış benimle ben hani olurya sima olarak tanırsın ama konuşmuşluğunuz yoktur ne yapıcağını şaşırırsın o durumdaydım ve yüzüne bile bakmadım yine sonra kız bana sınavın nasıl geçti diye sordu o şekilde birkaç dakika sohbet ettik ve sonra ben kalktım gittim, şimdi bunu sorma sebebim şu ben kızdan çok hoşlanıyorum ve ne yapıcağım bilemiyorum yardımcı olurmusunuz ?

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Okuyunca manyak mısın abi sen? Diyesim gelmedi değil. Yahu kızdan hoşlanıyorsan nıye yuzune bakmıyorsun?

0|0
    0|0

• Var geçerli bir sebebi yani çekingenlik değil oda biliyor sınıfta belirli arkadaşlarım var sadece.

• Rica ederim, sen bu kızı sevıyorsan tınlama kimseyi arkadaşım çek kolundan onuda götür o sınıfa rahatınıza bakın. Ürkek olma yoksa olmayanlar kapar kızı , yazık olur

• Anladım çok doğru, tekrar teşekkürler iyi akşamlar :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Hem kiza yuz verme hem de sor

0|0
    0|0

• Özel bir sebebi var .

• Bence sevgilisi olsa senle konusmaya calismaz kuzeninin de arkadasiysa kuzenin laf alabilir belki

• Olabilir yani bakalım hayırlısı artık.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...