Türkiye'de Desibel Rekoru Kimde?

Hangi takımın taraftarı desibel rekorunu kırmıştır?

Güncellemeler:
haftalarca planlanmış,anonsçu tarafından organize edilip ıslık çalınan 55 bin kişilik 131.76 desibel(52bin kişi GS)

spontane gelişmiş 132 desibel(32bin kişi BJK) link

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaslar uefa , zaten bjk yı gecemedıgı ıcın gsarayın sızde rekorunu kabul etmemıstır , ısteyen uefa . com dan bakabılır , . guınes kıtabında gs ısmı olmasının sebebı de , deneme yapılacagı bılındıgı ıcın yetkılıler davet edılmıstır , ve kayda gecmıstır , ama bjk nın kı gelısı guzel kendılıgınden oldugu ıcın , olcum dogrudur ama guınes kıabına gecmemıstır , ayrıca arkadasın bırı ınonuye akustık degıl demıs :) bu lafından ınonuyu hıc gormedıgını anladım , :) ...

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• o kadar kişiyle o kadar ses,bir de bu kadar uğraşma.yazık bunlara ya..niye uğraşıyorlar anlamıyorum,bizim taraftarımız gönülden sever takımını sevinmek için sevmezler,ikide bir de başarılarıyla övünüp milleti bıktırmazlar.bu da işin sırrıdır,takımını böyle sevemeyen bir taraftar grubu ancak desibel rekoru kırmak için uğraşmaya mahkumdur..

1|1
    0|0
  • Galatasaray'da arkadaşım. Beşiktaşlılar hiç boşuna zırvalamasın bir şeyler. Şu an resmiyette olan Galatasaraydır, o kadar.

3|4
    2|9
  • beşiktaş taraftarı

2|5
    1|3
  • tabiki beşiktaşımın.

1|2
    1|0
  • BJK tabi ki.

1|3
    1|1
  • Tabiki de beşiktaşımızın.

1|3
    1|1
  • Galatasaray eksilemeyin ya:/

3|6
    4|10
  • Beşiktaş 132

1|2
    1|3
  • çok mu önemli sanki takım guruptan çıkamadı millet neyle uğraşıyor

0|1
    2|5
    • bununla milli takımın ne alakası var?

• tartişılması gereken en son şey kim daha çok bağırdı haha hiç gülecegim yoktu

• millet bunun için günlerce hazırlanıyor ama senin gibi futbol cahillerinin anlamaması normal

• Guiness Rekorla kitabında resmi olarak GALATASARAYımda rekor...130 db yanılmyosam...

Ama 132 db die bir gerçek var ortada..

1|0
    1|1
  • şimdi öyle bir soru sorarım ki hepiniz birden intihara kalkışırsınız.

0|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 21

• Guiness Rekorlar Kitabı'nda desibel olarak yer alan Tek Türk Takımı GALATASARAY'dır..

link

bjk'nin sözüm ona 132 desibellik mevzusu taraftarlarının ürettiği bir laftır sadece..

dileyen arkadaşlar www.guinnessworldrecords.com adresini ziyaret edip kendi gözleriyle görebilirler..

2|1
    1|2
  • besıktas , ama rekorlar kıtabında gs yazar cunku gs rekor denemesı yapacagını bıldırerek yetkılılerı davet etmıstır ve yanılmıosam 130 desıbele ulsarak rekor kırmıstır , fakat bjk lıverpool maccında 132 desıbele ulastı , gs bjk yı gecemedı yanı .

3|4
    1|1
  • Beşiktaş tabiki.

1|1
    1|0
  • BeşiktAŞK hatta yarışmada bile soruldu bu soru :)

2|3
    0|3
  • normalde beşiktaş, ama resmi kayıtlarda gs

2|3
    0|1
  • Desibel rekoru bjk dedir ama ıslıklarla fenerbahçede oldugunu söyleyenlerde var sadece ıslık oldugu için geçerli olmuyor tabikide bu.

0|1
    0|1
  • 132 desibelle, Beşiktaş-Fenerbahçe maçında, "kartal gol gol" tezahüratıyla Çarşı rekoru kırmıştır ve o tarihten bu yana da o desibele ulaşan olmamıştır.

2|2
    1|3
  • ya eskiyi bırakın günümüze bakın .. eskiden beşiktaşmış fenermiş.. onlar eskisi günümüzdeki kim? GALATASARAY ! fazla söze gerek yok herşey ortada.

0|1
    1|3
  • Ben geçen gün tek başıma kırdım o rekorları .D

0|0
    1|2
  • Beşiktaş...

1|2
    1|1
  • iki tane beşiktaşlı alsalar rekoru kırcaklarmış :D

1|2
    0|1
  • Beşiktaş taraftarı.

1|3
    1|3
  • desibel rekoru gs a ait.guines rekorlar kitabında galatasaray yazıyor?

beşiktaşın tezahüratında desibel aleti ile çekilmiş fotoğraf yok efsane ve yalan

0|2
    2|3
    • linke de baktıysan uefa 132 desibeli kabul etti ve hatta gs 133 için uğraşıyor.Ama diyorsanki ben uefadan iyi bilirim o başka

• gazetedeki haber paintlemi yazılmış :)

• gazetelerin her yazdıkları haberler doğru olsaydı messi galatasarayda ronaldinho fenerdeydi :D

• Biz haxballda kırdık o rekoru ^^

1|1
    0|1
  • Bilmiyorum ama bjk de dir kesin :)

0|2
    0|1
  • Güncellemeden hangi takımın taraftarı olduğun açık sizde bir çok rekor var tam gaz devamm .

1|1
    0|3
  • Ulan bikere akıl var mantık var.Otuzbin kişilik akustik olmayan bir stadyumda mı yoksa 50 bin kişilik inanılmaz akustik ortama sahip bir stadyumda mı rekor kırılır.G.tünüzü yırtsanız megafon taksanız yine yine olmaz.

1|0
    1|3
    • nick efendy ama kendi ... :)

• abıcım var sen dusun ıste bız 30 bın kısı akustık olmayan bır stadda 132 desıbel yaptık ::) sız 50 bın kısı muhtesem akustık stadda 131 .5 falan :D var sen dusun ıste aramıdakı farkı :D kı sız haftalarca planladınızz bunu rekor denemesı yapacacagız dıye , :D var sen dusun ıste farkı :D

• soran olursa ultrAslan yaptı dersiniz ;)

1|1
    1|4
  • eskiden beşiktaştı, ttarenada rekor kırıldı maçı hatırlamıyorum ama

0|1
    2|2
  • Tabi ki GALATASARAY!

1|0
    1|4
  • fenerbahçe

0|2
    2|6
Yükleniyor...