Futbol antrenörü olmak istiyorum,lisanslar hakkında yardımcı olsanız :)

muglafb
şu anda lisedeyim.seneye üniversiteye gidecem ve üniversite bitip biraz para kazandıktan sonra ya türkiyede ve ya başka yurt dışında antrenörlük eğitimi almak ve sonra küçük yaş takımlardan başlayarak antrenör sonra normal takımlara kadar yükselebilmek istiyorum.bu lisanslar hakıında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim :)
Futbol antrenörü olmak istiyorum,lisanslar hakkında yardımcı olsanız :)