Arkadaş vb aracılığıyla biriyle çıktığınız oldu mu?

Yani arkadaşlarınız veya tanıdıklarınız size birini ayarladı mı hiç? Ya da siz bir arkadaşınıza birini ayarladınız mı? Sonuç nasıldı? Asıl sormak istediğim: Bu şekilde bir ilişkiye başlamak ne kadar doğru?

Güncellemeler:
sadece tanıştırma olarak düşünü, iyi anlaşırlarsa gerisine onlar karar verecek. ya da anlaşırsanız siz karar vereceksiniz.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• Evet oldu ama hüsranla sonuclandı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• benim olmadı ama doğal bir durum. Sonuçta iki kişi uyumluysa karşılaşmaları kendiliğinden tesadüfle değil ortak arkadaşlarının tesadüf olmasıyla olmuş olur. bu şekilde evliliğe giden çok kişi gördüm. Bir de şu var ki mesele mühendislikte kız yok denecek kadar az bulunur. bu insanlar liseden sonra da erkeklerin çoğunlukta olduğu ortamlarda çalışırlar ve doğal olarak bir kızla tanışma olasılığı çok düşüktür. bu gibi insanlar için arkadaş desteği önemlidir kısaca :) sözü uzatmayım burda anlattığım erkek durumu için aynısının kız versiyonu da var. Bu şekilde evlenip son derece mutlu olan arkadaşlarım da var. Nasıl tanışıldığı değil nasıl anlaştıkları önemli insanların.

0|0
    0|0
  • Evet, ayarladım. Samimi değillerdi, isimleri dışında birbirlerini bilmiyorlardı, ikisiyle de sohbetim çoktu ve kazıya kazıya flörte çevrilmesini sağladım :) Üniversite son sınıftaydı. Bana "sen bu kızla evlenecek misin?" diye takılan kişiye ayarladım, yani ikisinden de kurtulmak için yaptım ahaha eğlenceli günlerdi :)

Doğruluk yanlışlığı yöntemde değil de, karşıdaki ile uyumda aramak lazım. Birilerinin tanışmaya vesile olmasında bir sıkıntı yok. İki kişinin nasıl tanıştığı önemli değil, kimyası önemli.

Zaten herkes bir şekilde arkadaş-tanıdık çevresi sayesinde karşılaşmıyor mu "o kişi"yle? Gökten zembille inmiyor ya, okulda işte sporda biriyle tanışırız, onun sayesinde biriyle daha, o onla o bunla, zincirleme gider işte

0|0
    0|0
  • tarzım değil

0|0
    0|0
  • Böyle bir seye kesinlikle karsiyim. Biz bunlari ilkokuldayken yapardik. Yetiskin insanlar arasinda boyle olmamali. O kadar cesareti yok mu yani?

0|0
    0|0
  • biraz ergene giriyor bu konu :D

0|0
    0|0
  • olabılır basta etkılesımle hayırlısı dersın ilerleyen zamanda baglar kuvvetlenır ya da bır bagın olmadıgı ıcın eyvallahın olmaz arkanı doner gıdersın

0|0
    0|0
  • kesinlikle bulaşma böle doğal olmayan suni olaylara

0|0
    0|0
  • en azından arkadasın tanıyo yolda tanıstıgın ınsanı nekadar tanıyosun ne kadar guvenebılırsın

0|0
    0|0
  • Hiç çıktığım birisi olmadı ki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Arada arkadaş varsa sıkıntı. Başına kakması olası durumlar arasında, kıskançlık desen cabası ..

0|0
    0|0
  • Ben öyle sevmeden çıkmalara karşıyım.. Hani tanırsın ısınırsın bir şeyler hissetmeye başlarsın o zaman tamam derim ama ne bileyim saçma geliyor bana

0|0
    0|0
  • oldu çokta iyi :)

0|0
    1|0
  • Olasıdır.

0|0
    0|0
  • la ona kısaca bişey deniyorda neyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...