Bir kız çok güzel ama killiysa ne düşünürsünüz? Dikkat eder misiniz böyle şeylere?

bir kız çok güzel ama killiysa ne düşünürsünüz.dikkat edermisiniz böyle şeylere ?

Güncellemeler:
biyikli kiz demedim.kizin vucudu killiysa yani...

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• kıllı derken neren kıllı ki? bıyık varsa tüm güzellik çöpe gider :s ama şu da bir gerçek bir kızdan hoşlandıysam gözüm kıl mıl görmez :)

0|0
    0|0
    • tamam yaa ne bağırıyorsun sadece ben bıyık demişim zaten güncellemeye gerek yoktu :D seni seven kıllarını da sever boşver takma.

• evet ya sen dogru soyluyosun :)

• o zaman takma kafana boşver haytın tadını çıkar :)

• Ne kadar kıllı olduğu önemli. Recep ivedik gibiyse güzel ama kıllı olamaz :)

0|0
    0|0
  • yani her erkek eder bence ama kızda bir sürü ilaç vs.. şeyler var kullansın onlardan :D

0|0
    0|0
  • çok takılmam ama o kılları aldırıp püsüssüz bir cilde kavuşmanı şiddetle tavsiye ederim zor bişy değil sonuçta :)

0|0
    0|0
    • kolay da degil :)

• yuzum icin epilasyona gidiyorum...nasil acitiyo bilemezsin.istersen bir seans git bakalim dayaniyorumusun aciya :)

• kuzenımın bayan kuaförü var eğilasyonu bilmem ama ama bıyık aldırmanın kople ağda yapmanın ne kadar acı verdıgını bılıyorum ama olsun çokmu sert de süreklı çıkıyor :)

• sorun olmaz bıyık ve topsakal olmadıkça

0|0
    0|0
  • Dikkat eden hödükler var ama insanları oldukları gibi kabullenmek lazım. Neticede elinde değildir kıllı olması. Ama lazer diye birşey çıkmış harika birşey...

0|0
    0|0
    • lazerden sonra bir daha cikmadigini mi saniyorsun...

• Tek seans yetmez tabi ama bu kılın kök kalınlığına bağlıdır. Eğer çok kalın değilse kökü tek seferde yetebiliyor ama yok kalınsa mesela sakal gibi o zaman 4-5 seans gerekebiliyor. Fiyatı çok değil üstelik tüm vücudu 1000 tl ye yapan firmalarda var. Taksit imkanları da mevcut. Bak kafana göre...

• ben ediyorum :/

0|0
    0|0
  • kıla tüye asla takılmam

0|0
    0|0
  • Nie Soruyon Çok Mu Kıllısın :)

0|0
    0|0
  • kıllı kıllı dolaşmasın

0|0
    0|0
  • ''Açık yerleri bile kıllıysa kapalı yerleri nasıldır?'' diye düşünür seke seke uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Bi kiza ilgim varsa hic biseyine takilmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• lazer epilasyon yapar çaresi var

0|0
    0|0
    • lazer hem pahali hem tek seferde yok etmez.yine cikar.her ay gitmem gerekir mesela..

• tek seferde kökten bitirmiyo tabi ama görünürde yok ediyo canım. çok pahalı dğl aslında kampanya yapan yerler var onlar araştırılırsa uygun fiyata gelebilir

• kıl aşılmicak bir sorun değil

0|0
    0|0
  • Güzel ve kıllı, vay anasını satım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...