Zayıflama yardım edin?

Arkadaslar bugün okulda bişeyler yemiştim ondan sonra parmak yardımıyla kustum ve bugün çok kafama takıldı "kusarak zayıflama" heryerde araştırdım bulmia nevroz hastalığı ve anaroksi sanırım diğer adıda bu o tür ciddi hastalıklara rastladım. bir zaman sonra yediklerini mide kabul etmeyip otomatik olarak kusuyormuşsun ölüme kadar gidiyormuş. Ben Şu an bunu kafama koymus gibiyim ve kusarak Zayıflamak istiyorum Lütfen yardım edin bir ay diyet yaptım spor ile beraber ama hiç bir işe yaramadı Zayıflamak için baska birşey varsa lütfen önerin!!

0|0
5|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Abi yapmayın böyle şeyler deli misiniz nesiniz madem o kadar çaresizsiniz o zaman hiç yemeyeceksiniz önce iradenize sahip çıkamayıp yiyin sonrs gidin kusun olur mu öyşe şey ayrıca evet her kusuşunuzda midenizin salgıladığı enzimler hadi enzimleri geçtim asitler boğazınızdan dışarıya atılıyor. Ki midenin asidi en ağır asitlerdendir midenin özel yapısı olduğu için mide bu aside dayanabilir ama gırtlağınız dayanamaz mümkün değil bu işin sonu kötü ben diyeyim. Ben de çok kiloluydum yemedim içmedim gitti sonunda ama hiçbir zaman da önce yiyip sonra gidip kusmadım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 4

• Beslenme ve diyetetik bölümünde okuyorum ve sana kafanı netleştiricek bir açıklama yapıyım. Vücut zaten besindeki yağın enzimine yani vücuta girişine ağızda başlar yani midene girdikten sonra geri kusma yöntemiyle çıkarmanın zayflamaya hiçbir faydası olmadığı gibi kilo almana bile sebep olabilir. Nasıl dersen vücut yemek yediğinde sindirime başlar fakat sen o besini geri çıkarttığında alman gereken protein ve karbonhidratı alamıycağından enerji üretmek için vücutta zaten var olan proteinlerden kullanmaya başlar bu da kas kaybına neden olur. Tartıda zayıflamış gibi gözükürken uzun vadede kasların erir, kas eridikçe enerji azalacağından yağların çoğalır ve bu da etinin yumuşayıp yağlanmasına neden olur.

0|0
    0|0
  • ya bana bu uğraştım ama olmadı lafları çok faso fiso geliyo kendimden biliyorum 82 kiloydum 62 kiloyum şimdi spor yapıp kalori hesabıyla yersen kesinlikle verirsin anoreksiya nervoza çok riskli bir hastalıkdır mide asit salgılar yediğin şeylerin sindirilmesi için kustuğun zaman o asit yemek borunu filan tahriş eder kusarken vücudundaki vitamin ve enzimlerden bazılarınıda atarsın denge bozukluğu filanda olur İnfertilite sebeb olur regl durur zayıflarsın ama kız olmakdan çıkarsın asla anne sözcüğünü duyamazsın en iyisi spor ve diyet

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ama cidden yaptım hala 62 kiloyum hala diyetime dev edip sporumu yapıyorum

• boyun kaçki 62 kiloda olmana rağmen çok kilolu görüyosun kendini

• Doktor kontrolü şart.
    Buradan kimse sana yardımcı olamaz

0|0
    0|0
  • Bende kusuyorum 1 senedir ve hergun en az dort kere ama hep bir korku var ya sea tellerim zedelenirse ya bogazim be Yemek borum tahris olursa ya mide asitinden dolayi dislerim cururse ya mide kanseri olursam be en can alici sebeb ya olursem?

0|0
    0|0
    • Kilo verdin mi ya da hastalığa yakalandın mı birde kendi iradenle mi kusuyorsun istem dışı mı?

• Hala kusuyomusunuz

Yükleniyor...