Fenerbahçe bragayı eler mi sizce?

bence eler ama sonrası çok zor gibi çok iyi takımlar var malesef

• Fenerbahçe
    100% (4)50% (9)59% (13)Oy Ver
  • Braga
    0% (0)50% (9)41% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes Fenerbahçe nin futbol u uefada yari final e ciktigi donemdeki oyunun aynisi hakim pas minimum hatali top rakibi kosturup yorduran uyutan futbol ve şok atak atabildigin kadar gol uefada final e neden cikamadi ac benfica ile kadikoydeki maci 5 tane direkten dönen top var 4 5 olacak mac 1 de kaldi ve portekizde gokhan gonul sakatlandi bekte bekire kaldik simdi Türkiye nin en iyi 2 sagbek i en iyi 2 sol bek i bu takimda stoperler desen ona keza orta sahaya bak topal in ustune adam goremessin hakim futbol oyununda ayrica takimin yarısından fazlası bireysel yetenek ne zaman ne yapacai belli olmayan adamlar ve napolide ve digerleride ayni seviyede takimlar 2 li mac elemesi her turlu saha avantaj baski uygulani Fenerbahçe bu sene finali görürse supriz olmasin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Akıllı oynarsa elenmeyecek takım değil

0|0
    0|0
  • Aslında fenerbahçede iyi bir kadro var uefadaki takımların fenerden öyle bir üstünlüğü yok türkiyedeki sporseverler sadece abartıyor.

0|1
    0|0
    • yani haklısın ama bir dortmund ve napoli gerçeği var şimdi bende fenerin yarı finale kalacagını ihtimalini yüksek buluyorum

• taraftar gözüyle değilde ülke gözüyle bakmalıyız bence inşAllah alır kupayı birazda biz Türkler gururlanalım hep ispanya nereye kadar

• Ben Fbli değilim Gsliym ben sadece gördğm kadarı ile söylüyrm

• Eler

0|1
    0|0
Yükleniyor...