Fitnessa Kimler Gidiyor?

Yarın başlıyorum cok heycanlıyım neler götüreyim hoca program yapar zaten amacım hacim kilo alıp kas yapmak Şu an 1.84 kilomda 62 ilk nasıl antreman gösterirler?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• ya bende gitmek istiyorum kilom yok sadece sıkılaşmak istiyorum ama çoook utanıyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Baştan söylüyorum arkadaşım tecrübeli biri olarak , hocalara güvenme , hareketlerin düzgün formlarını bile bilmiyorlar. Yazdıkları program çöpten başka bir şey değil. Bu senin vücudun senin genetiğin vücudunu en iyi sen bilebilirsin vücudunu dinle reaksiyonlar ağrılar acılar , pump. Hepsini hissediceksin. İlk başlarda biraz hafif takıl daha sonra kesinlikle her hafta ağırlıkları arttırmalısın ki maksimize ol. Vücud çabuk alışan adaptasyon sağlayan bir şey. Acı eşiğine katlanman gerek yoksa gelişmeyi unut. Beslenme çok önemli kilogramın başına en az 1.6gr protein almalısın. Varsa soruların sorabilirsin.

0|1
    0|0
    • Eyvallah abi.. Hoca 3 gün alışma süreci ile program vermedi bikaç alet gösterdi bunları yapın tamam dedi sonra senin vücudunu ölçüp program vercem dedi bende yaptım işte o hareketleri dumbelle 5 kg yi kaldırırken sağ çok kolay kaldırdı ama sol kolum kaldıramadı çok zorlandı tıkanıyorum bazen böyle normal mi? alışır mıyım?

• Aynen böyle yap başlarda vücut bir alışsın. Ve hocayada pek güvenmemeye bak kendini geliştir. Hocalar tırt bu ülkede canan karatay bile beslenme konusunda bir halt bilmiyor açıkcası.

• Tabii öyle zaten en iyi hoca kendinsin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 8

• disiplinli ol yeter :) ben her sene 2 3 ay gider bırakırım bir türlü ara vermeden devam edemedim. temiz havludan başka birşeye ihtiyacın olmaz.

0|1
    0|0
  • ilk 1 hafta hamlık atma haftası. sana 2. hafta program yazarlar. 1 ay icinde kas olur diye umutlanma 3 ayda anca olur. ben 6 ay gittim ameliyat oldum 2 ay bıraktım gerı basladım ve cok guzel bir spor insan mutlu oluyor

0|1
    0|0
  • Fitnesse giden 10 kisiden 9 u 10 sinav cekemez o yuzden sinavi, mekigi , barfiksi eksik etme; vucut direncin olmazsa askerde fena s*kerler.

0|1
    0|0
  • Ayakkabi , esofman , deodorant , su , uye kimligi , havlu gotur :D

Ilk defa basladigin icin buyuk ihtimalle tum vucut programi verirler

0|1
    0|0
    • zaten zayıfım amacım kilo almak ve buna göre yazarlar değil mi programı?

• Ilk vucudun alissin diye bardan cok makine kullanacagin bir program verir. Kilo almak istiyorsan beslenmene dikkat et. Kiloyu beslenme programi aldiriyor daha cok

• aynen uyacam valla artık hepsine

• Ben gidiyorum.

0|0
    0|0
  • o bana geliyo artık

0|0
    0|0
  • Bennnn

0|0
    0|0
  • Boyuna göre kilon çok az. Ortalamaya girmen için dahi 71-72 kilo alman gerekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...