Kilo verdim ama incelmiyorum nedeni nedir?

75.6 Kilodan 73.2 Kiloya düştüm 5 günde. Spor yaptım mekik, şınav, squat vs. Diyette yaptım fakat kendimi aç bırakarak değil düzenli ve sağlıklı bir şekilde. Günde 3 Litre su içtim. Fakat zayıflamaya başlamadan önce ölçülerimi almıştım. Şimdi tekrar ölçtüğümde hiç bir fark yok. Hatta 1-2 cm kalınlaşma bile var. Nedeni nedir? Daha erken olduğundan dolayı olabilir mi?

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Henüz yolun başındasın. Ekmeği şekeri kes spora devam et. Ölçümlerini 5 günde bir değil en erken 15 günde bir yap. Her 15 günde resim çekil bir önceki resimle karşılaştır.

2|0
    0|0
    • Şeker, ekmek, tuz, yağ, hamur işi, un, çikolata. Hiçbirini tüketmiyorum. :) Dediğin gibi 15gün veya 1 ayda bir ölçülürüm teşekkürler.

• Rica ederim. Bende sporla uğraşıyorum. Düzgün bir vücudun verdiği özgüveni tarif etmek imkansız. İnan ve başar pişman olmayacaksın.

En İyi Kız Görüşü

• 2 kilo sadece bir 7-8 olsun o zaman belli olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha erken duzenli kosu yap bide spora devam

1|0
    0|0
  • Hepsi bos yağdan yakamazsin alkali beslenn ilk

1|0
    0|0
  • Vücutta ilk olarak iç organlardaki yağlar tüketiliyor. Sabırlı ol.
    Zayıflayamazsın kalorilerini hesapla.
    Bir yerde sıkıntı vardır.

0|0
    0|0
  • hep bilinçsizlik:)

0|0
    0|0
    • Bilinçsiz olduğum konu nedir? Aydınlatırsanız sevinirim.

• çok derin araştırmadan hiç bir işe kalkışma.
      hangi besini neden ne kadar yemelisin hangi sporu hangi hareketi ne kadar nasıl yapmalısın araştırdın mı?
      vücudunu tanıyomusun? fazlalık olan ne? kas mı yağ mı su mu biliyomusun? kan değerlerin ne alemde mesela biliyomusun?
      benim portakal yemem gerekir ama senin uzak durman gerekir mesela... ya da senin ağırlık kaldırmaman gerekiyodur mesela... vs vs vs

• Peki teşekkürler.

• Kemiklerin kalın

0|0
    0|0
  • Bende kilo alsam bile kilolu durmuyorum ^_^

0|0
    0|0
    • Ben bu konuyu bana fikir verilmesi açısından açtım. Sizin yiyorum ama kilo almıyorum, kilom var ama kilolu göstermiyorum şeklinde yorumlar yazmanız için değil :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Odem atmissin

1|0
    0|0
  • plates yap değişimi göreceksiniz 5 günde olacak iş değil...

1|0
    0|0
  • hepsi aynı and aolmaz verdiğin 2-3 kilo şişkinliktir yağdan vermek sıkıntılı ve zordur

0|0
    0|0
  • Cunku yaptigin egzersizler kas yapiyor ve kas da kalin gosterir o yuzden incelme hareketler yapman lasim

0|0
    0|0
    • Egzersizleri zayıflarken sarkmamak, sıkılaşmak için yapıyorum. Fakat dediğin gibi incelten hareketlere de bakarım teşekkürler. :)

• Rica ederim. Aynen sarkmamasi icin egzersizler yapicaksin ama ilk once incelip oyle kas yapman lasim. :)

• Vahim bir durum

0|0
    0|0
  • Daha erken bence ve odemi attı vücudun henüz yağ yakmaya başlamadı. Yalnız ben 4 de kilo vermek istiyorum veremiyorum napacaksam

0|0
    0|0
Yükleniyor...