Hayatınızda öğretmenlerinizle unutamadığınız anılarınız var mı?

Bugün 24 kasım öğretmenler günü bütün öğretmenlerimin bu kutsal günü buradan kutlarım.

17.5 yıllık eğitim öğretim hayatım boyunca beni yetiştiren başta ilk okul öğretmenim Cafer çeliğe hernekadar heyecanlanıp okuyamayarak sınıfta sadece bana kırmızı kurdele takmayarak beni büyük üzüntü ve hüsrana boğarak saatlerce ağlamama sebep olsa da ağlamama dayanamayıp bana kırmızı kurdele taksa da(O kırmızı kurdelenin rengini soluk olduğunu da nasıl iddia ediyordum ulan adam uzun kırmızı kumaş parasından kesip herkese kurdele yapıyordu nasıl bi ruh haline girmişim :(( ) üzerimde bırakmış olduğu etki halen devam etmiştir okumaktan soğutmuştur beni ite kalka liseyi zorla bitirip evdekilerin zorlaması ile unv sınavına 3 4 ay çalışarak mühendislik kazanarak onuda kopya ile 1.5 yıl uzatmalı bir şekilde bitirmemi sebebi olarak evet seni görüyorum yinede öğretmenler günün kutlu olsun seni çok seviyorum o ellerimzi üst üste koyarak kaç parmagımız var sorusuna sende 5 bende 5 parmak cevabıma benimkiler fazla duruyor yanlış sayıyorsun diye cevap verip beni dumura uğratmana rağmen matematiği sevmeme engel olamadın gerçi bu iğrenç espiri su an 6 yaşında olan yeğenime ben de yapıyorum

Bu kadar açıklamadan sonra sorumu soruyorum sızın de hayatınızda öğretmenlerinizle unutamadığınız anılarınız varmı ?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• beni döven ilkokul öğretmenim Nesrin dirim sizi yinede seviyorum

Lisede'ki aşık olduğum selçuk hocam sizinle hala evlenebilirim

Üniversideki beni sınıfta bırakan kaltak matematik hocam ellerinden öperim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 1 nisanı tüm öğretmenlerim unutamaz:) kalbur yapmştm kendimi çok çirkin hale getirmiştim ve korkutmştm herkesi muhteşemdi:)

0|0
    0|0
  • Nedense kadın öğretmenleri pek sevmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• tahsın hoca bundan 15 yıl once kıtabımı unuttum dıye bana attıgın tokatın acısını unutmadım her ne kadar arbana rusyanın harıtasını cızsemde hala ıntıkam atesıyle yanıyorum senı ayagımın altına alacagım gunu sabırsızlıkla beklıyoeum ellerınden operım

0|0
    0|0
Yükleniyor...