Güzel bir kız yanında cirkin bir erkek gordugunuzde o kız için ne düsünürsünüz

Güzel bir kız yanında cirkin bir erkek gordugunuzde o kız için ne düsünürsünüz

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• erkek çok şişman ve yüzü çirkinse manken gibi kız yanındaysa sarmaş dolaş sevgili gibilerse "paralı adamdır ondan, yoksa bu kız bu adama bakmaz" diye düşünürüm evliyse bile parasından dolyaı evlenmiştir diye düşünürüm ama bana ne kim naparsa yapsın ...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok sinirleniyorum hakkaten okulda herkes tarafından tanılan kızlar var ama yanında tipsiz çocuklar var hakkaten diyorum ki lan ozaman ben tanışsam benle arkadaş olur hakkatende öyle.

1|0
    0|0
  • para düşünmem mesela:DDDDDDDD

1|0
    0|0
  • hiç kimseyi fiziyi yönüyle ayrım yapamazsın saçma bişey olur :D genelde yakışmamış derim ben o kız bana yakışır gibi şeylerr ama saçma :D

1|0
    0|0
  • Şanslı çocuk derim.

1|0
    0|0
  • Kesin zengindir bu gavat yoksa bakarmı o kıza ?

Allah bu güzel kızı şu malla sınıyor .

Hey dünya adaletini s.keyim .

1|0
    0|0
  • benim ne eksiğim var diye kendi kendime üzülüyorum.o erkeğin ne kadar şanslı olduğunu düşünürüm.kız içinse bilmem acaba o erkeğin neyinden hoşlandığını merak ederim.

1|0
    0|0
  • Aşk bu ota da konar. ... Sözünün ne kadar doğru bir söz olduğu aklıma gelir.

1|0
    0|0
  • kız için değil de erkek için şuna bak ya güzel kızı kapmış biz daha yakışıklıyız ama sapız diye gezelim deriz

1|1
    0|0
  • Paralı asker :D

1|1
    0|0
  • Güzellik ve çirkinlik dinlemez ki aşk :) Aşık oldularsa birbirlerine bunlar mühim olmaz.

1|0
    0|0
  • parası için yanında olduğunu ve başka şeyler beklediğini

1|0
    0|0
  • kör

derim

1|0
    0|0
  • mal olduunu

1|0
    0|0
  • sen 2 el bir arabayla tarafikte sıradan bir hızla giderken zengin piçin teki yanından son modelbi spoer arabayla gızla< geçip gitiğinde denilenlere benzer şeyler :D

0|0
    0|0
  • Genelde ota poka muhabbeti olur hep .D

0|1
    0|0
  • allahım nasıl bir adaletin var :)

1|0
    0|0
  • iş adamı kızı tavlamış ya da aptal sarışın diyoruz

1|0
    0|0
  • : böyle adaletin mk :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• güzel kız yanında çirkin erkek görünce değilde yakışıklı erkek yanında çirkin kız görünce haykırmak geliyo içimden hacı :S

1|0
    0|1
  • AAkıllı kız dediğin böyle olur erkeğin güzelliği olmaz boyu posu olur güzelliği olanında gözü dışarıda olur her açıdan akıllı kız

2|0
    0|1
  • aşk işte derimmmm gerisi yalan ;)

2|0
    0|1
  • Huyunu sevmiştir der, geçerim çitlenbiim, ne diyem anasını satım çeteresini mi dökelim?

1|1
    0|1
  • önem verdiiği daha mantıklı ve gerekli şeyler var akıllı kızmış

1|0
    0|0
  • İnsanların güzelliğine çirkinliğine bakmıyorum ki, bırakın şu güzellik çirkinlik kıyaslamalarını açık görüşlü olun biraz.

0|0
    0|0
  • hiç. bana ne. kime ne.

1|0
    0|1
Yükleniyor...