Dünyada tek başınıza olsanız ne yapardınız?

Bir sorum olacak ama açık ve net cevap verirseniz memnun olurum şimdiden tsk ederim.

Dünyada tek başınızasınız hiç kimse yok herşeye sahipsiniz ama tek bir canlı yok ne yapardınız?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• elime bir tüfek alıp saklanmadıklarından emin olurdum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• eşekte mi yok?:DDDDDDD

0|0
    0|0
  • silahım da var mısilahım. rus ruleti oynarım kendimle. içine de mermilerin hepsini koyarım. bir tane koyunca neme lazım patlamayacağı tutar =)

0|0
    0|0
  • Soham öyle hayata

0|0
    0|0
  • Ne yapabiliriz ki ? Tek başımıza takılacağız .

0|0
    0|0
  • Tek başıma mecburen ömrümün sonuna kadar yaşardım :)

0|0
    0|0
  • Tek bir canlı yoksa eğer ölürsün sende yaşamını sürdüremezsin.

0|0
    0|0
  • Bir araba alırdım dünyayı dolaşırdım :D

0|0
    0|0
  • yağma yaparım heryeri

0|0
    0|1
  • Kitap okurum sonra o baymaya baslayinca Asimo nun pesine duserim

0|0
    0|1
  • Koca bir dünya, hayal gücümün resim alanı. Benden sonra başka canlıların ya da uygarlıkların, bir gün benden geriye kalanları keşfedecekleri inancıyla, dünyanın gidebileceğim her yerine, hayalgücümün imzalarını bırakarak yaşardım. Ses kayıtları, yazılar, video kayıtları, çizimler, ufak notlar, mektuplar vs... Yani münkün olduğunca dünyayı, kendimce canlı kılmaya çalışırdım sanırım.

0|0
    0|0
  • Ele mahkum devam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yatar uyurum

0|0
    0|0
  • İntihar. Kesin.

0|0
    0|0
  • Yiip içip yatardım.

0|1
    0|0
  • bakkallardaki yiyecekler bana ömürlük yeter zair yer yer yatarım sonra da ölürüm bikaç yıla :(

0|0
    0|0
  • yeni yeni yerler keşfetmek için sürekli gezerdim zaten de yay burcuyum severim gezmeyi:)))

ama çok ilginç ve düşündürücü bi,r soru olmuş ama benim yapacağım şey kesinliklle bu olurdu sürekli gezmek :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...