Mario Gomez ve Oğuzhan Özyakup'un sitemi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gomez dün maçtan sonra 'Üzerimizde anlam veremediğim ağır bir baskı var, hem taraftarlar hem de medya üzerimize geliyor, biz Fenerbahçe'ye deplasmanda gayet pozisyon da bulduğumuz bir maçta mağlup olduk. Bu gayet olabilecek birşey, halen daha da maç eksiğiyle iki puan gerideyiz, hiç birşey kaybedilmiş değil avantaj bizde ama sanki şansı daha yüksek olan taraf Fenerbahçe imiş gibi bir algı var. Takım 7 senedir şampiyon olamamış, şimdi gelmiş 10 puan fark atmamızı mı bekliyorlar ben buna anlam veremiyorum' demiş.

Şampiyonlar Ligi'ni alan kadroda oynamış, top class forvet bile Beşiktaş'ın kimi taraftarının ergenliğinden ve medyanın tutumundan rahatsız oluyor resmen.

Aynı şekilde Oğuzhan da 'Biz futbolcu olarak eleştiriye açık olmalıyız, hiç itirazım yok ama bizi eleştiren medya da biraz kendini eleştirsin Avrupa'da bazı şeyler nasıl yazılıp çiziliyor öğrensin, şampiyonluk için herşey hala bizim elimizde ama sanki yarıştan düştük gibi davranılıyor' demiş.

Sözümona kaptanımız olan Tolga Zengin ne yapıyordu bilmem, heralde vereceği bir sonraki adamlık dersi için fırsat kolluyordu, 23 yaşındaki futbolcu böyle açıklamalar yaparken takımın veteran kaptanı oralı bile değil.


0|0
08

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...