Yulaf ezmesi mi mısır gevregimi

yulaf ezmesi nasıl yenir ne ile karıştırarak yersiniz? mısır gevregimi yulaf ezmesi mi ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ikisindende nefret ederim.Bizim kültürümüzde olmayıp,adi abd nin filmlerle falan iyi bir halt gibi gösterip empoze ettiği şeylerden bunlar.Bu kültürel asimileye baş kaldırıyorum ve yaşasın,yeşil zeytin,tulum peyniri,domates salatalık,yeşil biber ve köy yumurtası diyorum

0|1
    1|0
    • :):) iyide anadoluda yulaf yetişiyorki, istersen hakiki anadolu topraklarından yulaf ezmesi buluyorsun :)

özelikle body yapanlar için çok yararlı bence.

• Anadoluda yulaf yetişir,çünkü yulaf hayvan yemi olarak kullanılır.Köylüler ineklerini beslemek ve daha çok süt vermeleri için yulaf ekerlermiş.Anadolunun kimi yörelerinde yulafa ''şifan'' adı verilir.Yulaf yemek bize sonradan ithal edilen bize ait olmayan bir alışkanlık olmuştur.

• Kahrolsun emperyalizm

• ikiside mideye gidiyor hacı

0|0
    0|0
  • Nesquik niye yok anasını satım.

0|0
    0|0
  • Ben mısır gevreği severim

0|0
    0|0
  • İkisinide sevmiyorum. Sütte hele eriyince bir tuaf oluyor tatları.

Ancak çok açsam ve başka yiyecek birşey yoksa yerim.

0|0
    0|0
    • Kardeşim nasıl yapıyosun yulaf ezmesini biraz anlatsana Hoca önerdi kahvaltıda yediye ?

• Yapmaz.

• Tskler kardeşimm

Erkekler Ne Diyor 6

• Kesinlikle Yulaf ezmesi (katkısız olmalı). Mısır Gevreği diye yedikleriniz minimum 100 gramda 20 gram rafine şeker içeriyor. Onun yerine katkısız Yulaf ezmesi alıp (Süt + kuru meyveler) veya Süt + (Splenda Toz Tatlandırıcı) ile lezzetlendirebilirsiniz. Tadına alışmanız kolay olmayabilir. Benden söylemesi..

0|0
    0|0
  • ya sorunun tam cevabı değil ama şöle bişi yazcam. corn fleaks ler var ya hani kırmızı kutulu olanlar. ondan alırız biz. bir kaseye koyarız. içine de bira dökeriz 4 dk bekledikten sonra kaşıklarız. süper oluyo öyle tadı

0|0
    0|0
  • bb ile ilgilendiğim için yulaf ezmesi tercih ediyorum, sabahları arada diğer öğünlerdede tüketebilirsin, ben eti nin "lifalif" yulaf ezmesini yiyorum süt ile, tatlandırsın diye azcık siyah kuru üzüm koyuyorum içine güzel oluyor

0|0
    0|0
    • bende senin gibi yapıyorum. yulaf ezmesiyle hiç sekteye uğratmadan her akşam kendime protein topları yaparım. iyi ki icat etmişim lokum gibi gidiyor.

• Yulaf ezmesinin etkisi farklıdır mısır gevreğininki farklıdır ama yulaf ezmesi iyidir.

Kasları yapılandırır

0|0
    0|0
  • kesinlikle yulaf ezmesi faydaları saymakla bitmez..

0|0
    0|0
  • yulaf tek başına eziyet elma veya meyve suyu ile iyi gidiyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...