Naziler geri mi dönüyor?

Almanya'da Neo-Nazilerin 1990'dan bu yana öldürdüğü yabancı sayısının resmi rakamlara yansıdığı gibi 47'de kalmadığı 183'ü bulduğu belirtiliyor. Bunlardan 20'sini Türkler oluşturuyor

Neo-Nazilerin ırkçı düşünceler nedeniyle katlettiği 183 kişi arasında çoğunluğu çocuklar, kadınlar ve yabancı kökenliler oluşturuyor

Bu ne anlama geliyor sizce?

Bu olayların devamı gelir mi?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• o.cocuklari.. bide yeni moda tesettürlü bayanlari dövüyorlar bicakla saldiriyorlar p**evenkler.. ama dersleri iyi verildi, yaptiklari yanina kalmaz kalmicak.. devlet bisey yapamiyorsa, biz kendimizi korumayi iyi biliriz.. sustukca dahada cosuyor bu naziler.. gecen gördük hallerini 5 türk 10 nazinin kemiklerini kirdi..ellerine saglik!

Sorunada cevap vereyim: evet, bu olaylarin devami gelicek kimse bunlari haddlerini bildirmedigi sürece.. böyle yaparak bizi korkutup ülkemize geri dönmemizi istiyorlar ama yok öyle.. egitimin en güzelini bitirecegim almanyada sonrada Türkiyeme kesin dönüs yapacagim, ülkem ve ben faydalanayim!

0|0
    0|0
    • Almanyada yaşıyorsun demek

ama bu adamları hedefi Türkler değil yani sadece Türkler değil

Alman olmayan diğer tüm insanlar

walla bilmiyorum ama Naziler dönerse bu sefer avrupayı gerçekten kasıp kavururlar

• evet burda yasiyorum.. ya tabiki sadece türklere degil bütün yabancilara öyle yapiyorlar, ama hani ben kendi yasadiklarimi gördügümü anlattigim icin sadece türklerle olan olaylari yazdim.. ve sorunu ilk basta yanlis anladim, hitler dönemi gibi bir dönem tekrar olusamaz asla, bunun icin gücleri yetmez.. hitler döneminde hersey farkliydi, insanlar bugüne bakarak cok cahildi, parasizliktan mecbur kaldilar hitleri desteklemeye.. bugün ise durumlar tamamen farkli, almanlar akillandi naziler haric

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır naziler geri gelmez, bunlar kücük bir grup ve öylede devam ederler.

Lider olmadığı sürece öyle kücük ve gücsüz kalacaklar, ve Hitler gibisi tekrar gelmesine Almanlar izin vermez

0|0
    0|0
  • Bir Hitler daha çıksın şu İsraili insalık namına yeryüzünden imha etsin

0|0
    0|0
    • Kınıyorum...

• Evet...

Ne suçu var İsrail halkının? İsrail hükumeti yerin dibine girsin ona birşey demiyorum ama yahudi halkı suçsuzdur. İsrail destekçisi olmayan ve Türk halkını seven milyonlarca Yahudi var, Reconquista olayı yüzünden.

• Hitler bugün cıkmış olsa yahudilere değıl Almanyada bulunan milyonlarca Türkleri gaz duş'a koyardı

• Geri geleceğini sanmıyorum bunu Almanlarda istemez zaten .

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Gerçek ırkçılar italyadan cıkar.

Hitler bile ülkesinde işsizlik yüzünden ugraşmış sanırım. cünkü ülkesinde cok fazla yabancı var ve yerliler iş bulmakta güclük cekiyormuş.

Almanlar zaten ülkelerle tek tek savaşsalar hemen hepsini rahatca kazanırlardı

yoksa fransa-ingiltere-amerika birleşip saldırınca zor

0|0
    0|0
  • gerçek nazi ABD şu an onların teknolojisini alarak nazi abd si oldu veya nazi rusya sıda diyebiliriz gerçek nazi devletleri şu an bunlar

0|0
    0|0
  • bir yere gitmediler ki geri dönsünler fakat onların sadece Türklerle problemi yok genel olarak yabancılarla var.

0|0
    0|0
  • devamı elbette gelir kökünü kazıyamayacaklardır.

0|0
    0|0
  • Faşizm bu almanların kanına işlemiş arkadaş ataları ata değilki

0|0
    0|0
    • Bir Hitler daha çıksın şu İsraili insalık namına yeryüzünden imha etsin

• Sende uygurları umursadığın kadar ermenileri umursa bakalım..

• ERMENİLERİ NEDEN UMURSAMAK ZORUNDA OLAYIM?

onlar umrumda bile değil

ama uygurlar bizim hem din hem soykardeşlerimiz

Tabi Başbakan İsraile atıp tutar ama Çin e gelince korkar tabikide nede olsa Çin bir dünya devi

Ama ben onları umursamaya devam edicem

benim gibi düşünenler de az da olsa vardır

Yükleniyor...