Boy uzaması genetik değil spor ve çevresel faktörler daha önemli? Sizce sizde durumlar nasıl?

baba:178 anne:165 ben:169 Brother:168 daha 14 yaşında ailem beni yazın spora göndermek yerine Dini Kursa gönderdi thanksss mumy&daddy 5 cm uzasam yeter uzar mıyım? Zıplayınca sırtım ağrıyor bir sorun var mıdır?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik değildir diyenlere inanma ya da inan bilmiyorum. Kücükken ilkokul zamanlarında çok basket oynardım. Zaten o zamanlarda tam zamanları boy uzamasının bilirsin... Fakat Şu an boyum 1.78 bilmiyorum belkide 1.70 de de olabilirdim. 8 cm basket sayesindede uzamış olabilir.

1|0
    0|0
    • Anne baban nasıl ki? 8 cm az değil:)

• Devlet özellikle koymuş akıllı tahta filan şimdi ünydeyim 2 saat bilgisayarlı dersimm var benim elimde sürekli telefon

• Bu sitedekiler ne bilyo ki zaten? Heee bilen yok mu dersen illa ki var... Ama çoğusu dertlerini sorar, gider... Bilgisayar dersini boşver de , telefonun sürekli elinde olması çok kötü ya... Bak şimdi o olmadı ama...

Erkekler Ne Diyor 9

• genetiktir. illa anaya babaya çekeceksin diye birşey yok dayılarına teyzelerine falanda çekebilirsin onlar da kısaysa normalden 1-2cm atabilirsin sporla şahsen benim babam falan kısa ama ben 180im dayılarım uzun ve kişisel özelliklerim de onlara benziyor anne tarafına çekmişim daha 14 yaşında dini kurs dediğin olay için çok geç kalmışlar 7 de falan göndereceklerdi sonra thanks dady falan oluyor

1|0
    0|0
    • SEN NEDİYONokuman çok zayıf senin daha 14 yaşında erkek kardeşim 169 dedimm ne anlamışşın ayrıca ben 14 yaşında bıraktım kursa gitmeyii:))))

• başlığı sistem kendi kendine mi yazdı? baya genetik değil yazmışsın? bende açıklamamda illa annesine babasına kardeşine çekecek diye birşey yok manasında yazmışım? baban zaten kısa değil? 20 yaşından sonrada onun kadar olabilirsin? erkek kardeşin kişisel özellik açısından babana benziyorsa onun da uzun olması doğal olacaktır? anladın mı? BRO

• ee tatlışkom fırsatları değerlendir sende.
    seni zıplamaya göndermemişler ama dini kursa göndermişler
    sende dua yoluyla ilahi bir şekilde uzarsın olmazmı

1|0
    0|0
  • Dna'zincirin ne isen o olursun misal , arnold schwarzenegger , lazar angelov vs. bunlar genetik olarak şanslı kişiler uydu hücre sayısı metabolizma hormonlar bunların hepsi bir faktör , spor yaparsan kemiklerin yoğunluğu artar yoksa o profesyonel vücutcular 1000lbr ağırlıklara ulaşamaz bilekleri kırılırdı.

0|0
    0|0
  • Genetiktir arkadaşlar. Spor boyu uzatmaz. Araştırma yapabilirsin.
    Kadınlarda boy uzaması daha erken durur. Bunun sebebi e2(östrojendir.). Bu hormon kemik uçlarını kapatır.
    Yapabileceğiniz tek şey kilo başına 1 gram protein ve günlük 1000 mg kalsiyum.

0|0
    0|0
  • Baba 180 anne 165 ben 170 birazda şans işi ben ilaçla büyüdüm ilaclarla hayatta kaldım kemikler gelişmedi doğal olarak

0|0
    0|0
    • Sen takıyon mu kafana? :)

• he bende takmamak için ne yapıon dicektim ben kendimi pelin batuyla avutuyoum kadın çok güzel 157 cm ama kötü durmuyor:)))))))))

• Zaten boyun kısa değil ki senin kıza göre çok iyi

• ergenliğini tamamlayan bir insanın 6-7 cm daha uzaması günümüzde mümkün. boy uzatma formülü adında bir kitap var, incelemeni öneririm. o kitapta yazılan yönergeleri düzenli uygulaman gerekiyor.

0|0
    0|0
    • incelerim de pahalı yaa param yok bide bacaklarımı uzatmak istiyorum daha çok

• 18 oldummm 4-5 ay önce

• maalesef artık uzayacağını sanmıyorum.

• Ailem kisa bir dönem basket attım 182 boyum dahada uzamak pek istemiyorum memnunum boyumdan :)

0|0
    0|0
  • Sporun bedene etkisi var elbet

0|0
    0|0
  • Gayet güzel boyun vsr bence kız için

0|0
    0|0
    • Güzeş evrt 180 liklerin yanında iyi de 190 95 liklerin yanında komplex yapıomm:))))))))))

• O kadar uzun boyluyu napcan sence :)

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...