Arkaşlar türkiye dünya kupasına gidermi

arkaşlar türkiye dünya kupasına gidermi bence gidemez son sansınıda kaybettisizce

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Belli olmaz , önce şu antrenörü değişelim , gideriz ...

0|2
    0|0
    • kesinlikle doğru teşhis

• katiliyorumm ! yaa fatih terim varken bir baska atmosfer vardi sanki takimdaa !

sansdan falan yeniyorduk yinede karsi tarafi ama simdi hic birseyyg*ttakilmara yeniliyoruz veya berabere kaliyozz !

Kızlar Ne Diyor 3

• sanmıyorum da temennimiz gitmesi yönünde tabiiii

0|0
    0|0
  • türkiye dünya kupasına gitme şansı %1

0|0
    0|0
  • soru biçimsiz kardeş türkiyemi kupaya gider

kupa mı türkiyeye gider çözemedim açıklayıversen kardeş

0|0
    0|0
    • sporla alakan var mıarkadaşım yanı dünya kupasına katılabılecekmı suanda ön elemeleri oynuyor

• e ben yanlış sordum sen doğru anla güzel kardesim

• kardeşim ikinizede saygılar teşekkürler keanu kardeşim hep beyefendisin sabrına sağlık. soran sende kusuruma bakma kardeş şimdi anladım keanu acıklayınca .

Erkekler Ne Diyor 10

• Andorra Macaristanı ve Romanyayı yenerse gider belki.Şans kalmadı artık bana göre.

0|0
    0|0
  • %5 ihtimal kaldı

0|0
    0|0
  • Türkiye anca tatile gider bu saatten sonra

0|0
    0|0
  • nah gıder 2008 den buyana ızledıgım butun maclar basımı agrıttı krıze soktu...takımda ruh kalmamıs arkadas hepsı ruhsuz sovsen sovmeyı bıle haketmıyorlar...ne beklersın kı zaten ıstanbul takımlarından olusmus turkıye mıllı takımı degılde 4. ıstanbul takımı gıbı ...Allahın ruhsuzları ...

0|0
    0|0
  • Macaristan'ı yenseydik gitme şansımız yükselirdi ama beraberlikten sonra benim umudum kalmadı.

0|0
    0|0
  • bundan sonra tüm maçları alsak bile bizden harici gelişen durumlara bakar,yani mucizelere kaldı işimiz.bu arada Aykut kocaman milli takımın başına geçsin Fenerbahçeli olarak kurtulmak istiyorum artık kendisinden :)

0|0
    0|0
  • gider bence.

0|1
    0|0
  • gidemez bu futbolla

0|0
    0|0
  • 2020'de neden olmasın çocuklar.. :)

0|0
    0|0
  • Gidemez artık.